• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Klawiatura mechaniczna
#1
  • twój budżet: 350-500zł
  • jaki chcesz rodzaj klawiatury (membranowa czy mechaniczna)? Mechaniczna, najlepiej przełączniki mx black, potrzebuje czegoś pod gry, preferuje fpsy jak cs go.
  • Czy chcesz podświetlanie: Tak :D Jestem nocnym graczem więc, przydało by się
  • czy chcesz makra? Mogą być, ale nie są potrzebne
  • czy chcesz dodatkowe klawisze? Jeśli zmieszcze się w budżecie, to oczywiście
  • czy potrzebujesz podpórkę pod nadgarstek? Tak jak wyżej 
  • czy może to być klawiatura typu tenkeyless (bez numapda lub numpad w miejscu del, end, ins)? Bez różnicy
          twoje uwagi (wygląd, firma): Klawiatura musi być warta swojej ceny :d

Osobiście myślałem nad Natec genesis rx88, jeszcze niedawno była dostępna za niecałe 350zł...

//edit
Ewentualnie Tesoro Lobera Supreme Kailh Brown, tylko czy kailh brown sprawdzą się do gry ? czekam na rady :D
Odpowiedz
#2
Powiem Ci, że jeżeli jesteś, nazwijmy to normalnej budowy ciała to kailh Browny być może nawet bardziej Ci się spodobają od Blacków. Do tego Lobera Supreme jest wyjątkowo udaną klawiaturą, bardzo wygodna, ładna, funkcjonalna. Na dodatek na MX Black nie ma nic godnego polecenia co by miało podświetlenie.
Odpowiedz
#3
Meh, budowa ciała tam dużo nie zmienia, gram na klawiaturze membranowej z naciskiem wymaganym 55g i nie robi mi to mniejszej różnicy, a nie chce też np. blue przełączników z powodu nie porządanych miss clicków i feedbacków :D
Odpowiedz
#4
Kiedy to właśnie na blue/brown nie ma szans na missclicki. To już raczej redy i black tak mają jak dużo piszesz. Feedback jest wolniejszy na blue, ale na brawn już niemal taki sam. Pod FPSy lepiej red/brown niż black tak moim zdaniem.
Odpowiedz
#5
A mógłbyś polecić coś od siebie ? jakąś klawiaturke nie jest dostepna w brown, w sklepach ;(
Odpowiedz
#6
tu masz wszystkie, aktualnie godne zakupu i sprawdzone ;) http://www.test-gear.pl/rekomendowane-klawiatury/
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.