• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Myszka 180-200 zł
#1
Jako ze to mój pierwszy post na forum , witam wszystkich i przechodzę do tematu.

·         jaką obecnie myszkę używasz: A4tech X740
·         jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 3600 Dpi
·         czułości w grach (wystarczy wpisać - niska, średnia lub wysoka): Wysoka
·         czułość w Windows: 6/11
·         czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka): brak
·         ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót - 360°(w dowolnej grze fps):w fpsy nie grywam , najczesciej gram w gry MMO , wszelkiej maści rpgi oraz Diablo 3 i Heroes of The Storm
·         jaką masz obecnie podkładkę: zwykła marketowa esperanza
·         ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne):moja posiada dwa wiec takiej ilości używam
·         twój budżet:180-200 zł
·         jaki chwyt stosujesz: claw grip
·         jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2
·         jaka jest wielkość Twojej dłoni: 20 cm
·         jaka jest grubość twojego palca wskazującego: 2,5 cm
·         czy chcesz zmienić swój chwyt?:nie
·         czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?:tak
·         co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?:w dwóch ostatnich padła mi rolka
·         uwagi (np. co do wyglądu myszki): lubię ciężkie myszki , moja jest obciążona na maxa , nie wiem ile to gram ale jest ciężka.

Jeśli można to proszę również o dobranie jakieś w miarę przyzwoitej podkładki +- do 20 zł bo moja to pewnie na jakiś czarnych listach czy coś eis znajduje :P
Odpowiedz
#2
hej :)
masz spora dłoń więc jakby na to nie patrzeć to clawem chwycić prawie wszystko :P Jeżeli masz jakiś saturn, media, rtv albo jakiś inny duży to podejdź tam i przymierz G402 i sprawdź czy waga ok 108g wystarczy, czy szukać cięższych :P Bo skoro grasz w mmo to moze spodoba CI się większa ilość przycisków , a jak poczujesz, że za lekka jest g402 a kształt Ci będzie odpowiadać to wtedy być moze pomyślisz nad dołożeniem do g502 (250zł) lub refurbisha za ok 200 zł z allegro :P
Odpowiedz
#3
Miałem kiedyś w dłoni g300 logitecha i nie bylem zadowolony z jej kształtu, bardziej w dłoni lezą mi myszki w stylu Razer Diamondback/ Deathadder lub A4tech x740. Co do g402/502 martwi mnie tez to czy takimi dużymi paluchami ogarnę aż tyle bocznych przycisków. A co sadzicie o Steelseries Rival ??
Odpowiedz
#4
do 200 zł jak nie potrzebujesz tylu przycisków to powinna być spoko :)
Odpowiedz
#5
Ok , dzięki za pomoc. A co do podkładki , jaki model będzie pasować do tej myszki (Steelseries Rival) oczywiście w miarę przyzwoitej cenie ok 20 zeta :)
Odpowiedz
#6
do 20 zł masz Natec M11 Logo
Odpowiedz
#7
A co sadzicie o Razer Imperator Expert 4g ?? Znalazlem za 209 zeta , myszka warta uwagi ??
Odpowiedz
#8
nie warta, philips inside... omijaj
Odpowiedz
#9
Ok dzieki , zdecydowałem się na steelseries Rival i podkladke Natec M11 Logo .
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.