• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Klawiatura [~100]
#1
  • twój budżet: Około 100, nie myślę nad zaawansowaną klawiaturą, nie potrzebuję
  • jaki chcesz rodzaj klawiatury (membranowa czy mechaniczna)? raczej zwyczajna, membranowa
  • czy chcesz podświetlenie? tak
  • czy chcesz makra? jeśli to te przyciski z lewej to zdecydowanie nie
  • czy chcesz dodatkowe klawisze? opcjonalne
  • czy potrzebujesz podpórkę pod nadgarstek? opcjonalne
  • czy może to być klawiatura typu tenkeyless (bez numapda lub numpad w miejscu del, end, ins)? nie
  • twoje uwagi (wygląd, firma): ciekawy wygląd, najlepiej gdyby była na esc.pl lub morele net, wtedy zamówię wszystko razem
Odpowiedz
#2
Chociaż w innym sklepie ale za 120 zł masz Cougar 200K na nożycowych przełącznikach. Niestety, ale musisz poczekać jak pojawi się w sklepach co być może będzie w tym miesiącu.

Na już to w morele masz genius KB-G265
Odpowiedz
#3
Hmm.. ludzie piszą o małym backspace i rzeczywiście, cięzko byłoby mi się do niego przyzwyczaić. Myślę nad makrami, warto się na nie decydować, idzie się przyzwyczaić? Raz korzystałem z laptopa kolegi który miał dodatkowe przyciski z lewej strony i z przyzwyczajenia je klikałem, dodatkowo często opieram rękę na klawiaturze z lewej strony
Odpowiedz
#4
Co do makr, do gier typu CS:GO albo LoL są spoko, tylko musisz nauczyć się ich używać, w CS-ie jest łatwo, bo po prostu przypisujesz sobie kupowanie broni, co przydaje się na początku rundy. Co do pisania też są ok, np. robisz sobie makra na często używane słowa. 

Dodatkowe klawisze z lewej strony tylko na początku są uciążliwe, kiedy zacząłem pracę ze swoim SideWinderem X6 przez jakieś 2 tygodnie cały czas je wciskałem, po tym czasie wejdzie Ci w krew trzymanie rąk bezpośrednio nad klawiaturą.
Odpowiedz
#5
Więc myślę, że mógłbym spróbować. Zatem proponujecie jakąś klawiaturę? Do 100-150 myślę, nie chcę dodatkowo dokładać na sprzęt
Odpowiedz
#6
(09-04-2015, 10:40 AM)t4co napisał(a): Chociaż w innym sklepie ale za 120 zł masz Cougar 200K na nożycowych przełącznikach. Niestety, ale musisz poczekać jak pojawi się w sklepach co być może będzie w tym miesiącu.

Na już to w morele masz genius KB-G265

5 postów wyżej zaproponował Ci t4co dwie klawiatury.
Odpowiedz
#7
ten cougar ma się pojawić w wersji US Int z długim shiftem, ale nie znamy dokładnie daty, może będziemy mieć sampla bo klawiatura wygląda bardzo ciekawie ^^.

odkąd elektronika podrożała to ciężko do 150 zł jakąś fajniejszą klawkę wyrwać. KBg265 i ten cougar wyglądają najciekawiej. Tak to za 170 zł na allegro dopiero masz Logitecha G105 jeżeli te boczne są ok
Odpowiedz
#8
(09-05-2015, 01:37 AM)Frozen napisał(a):
(09-04-2015, 10:40 AM)t4co napisał(a): Chociaż w innym sklepie ale za 120 zł masz Cougar 200K na nożycowych przełącznikach. Niestety, ale musisz poczekać jak pojawi się w sklepach co być może będzie w tym miesiącu.

Na już to w morele masz genius KB-G265

5 postów wyżej zaproponował Ci t4co dwie klawiatury.

A później napisałem, że mógłbym zdecydować się na makra
Odpowiedz
#9
makra masz dopiero w tym logitechu g105, jest tam 6 programowalnych przycisków na lewym boku klawy
Odpowiedz
#10
Ma dość słabe opinie na morelach, za to na ceneo dość przyzwoicie


Poleca się klawiatury z niskimi czy wysokimi profilami?
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.