• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Genius Deathtaker
#1
Chciałbym prosić o opinię.Czy myszka Genius Deathtaker nadaje się do FPS?Potrzebuję myszki szerokiej jak podana wyżej, albo jak Genius Gila, ale nie dłuższej od klasycznej (g100s), za to może być krótsza.Będę też grał w TPS i trochę w RTS.Zależy mi by sensor dobrze się sprawował.Jeśli macie inne propozycje to chętnie się zapoznam.Jeśli ta będzie zła to mogę dołożyć do Genius Gila.Tesoro Gungnir jakie ma wymiary?Używam zwykłej myszki Logitech M 100 o kształcie i wielkości jak G 100S.Jest za wąska.

Mam podkładkę Gembird Gaming Pad.Czy jest to podkładka nadająca się do gier, porównywalnej jakości choćby do X7, czy będę musiał kupić nową?

Z góry dziękuję za odpowiedź.Jesteście najlepszym zespołem z jakim się zetknąłem.Jestem wdzięczny za Waszą pracę.
#2
ten genius jest całkiem dobry, jedynie materiały użyte do jego budowy są średnie, coś za coś, bo cena nie jest duża ;) Tak myślę, że może by Ci się spodobał też CM Xornet. Krótka, szeroka, ma miejsce na palec serdeczny, brak sterowników. Jak w grę wchodzą myszki droższe to z tych szerszych masz corsairy m45/m65/sabre optical.
#3
Dziękuję Hya :)Jeszcze czekam na odpowiedź, czy ta podkładka Gembird się nadaje.Co do podkładki pod Revoltec z innego wątku to może też Tesoro Aegis się nadaje?Pisaliście, że Genius Gila ma klik pozbawiony charakteru, czy w Deathtaker jest lepiej?Jakbym wybierał między tymi dwiema to opłaca się dopłacać do Gila?Corsairy jednak za drogie :( Czy w Deathtaker jest dodatkowy ciężarek wyjmowany po rozkręceniu myszki?Prawdopodobnie tą właśnie wybiorę, ale poczekam jeszcze na opinie.Jeśli nic innego Wam nie przyjdzie do głowy to między geniusami będę wybierał.Co do Gungnir to nie mogę wymiarów znaleźć a jeśli nawet jest szersza to bez Waszej opinii nie będę ryzykował jej kupna.
#4
hya nic nie napisał o gembirdzie bo nikt z nas nawet na oczy tego nie widział. Gungnir jest niewygodny z powodu niezaokrąglonych krawędzi, trzyma się ją po prostu źle.
W Deathtakerze odpinasz klapkę i wkładasz ciężarki, nie masz co rozkręcać. Klik jest podobny. Gila ma inny kształt od DT, ale obie myszki są całkiem przyzwoite. Gila jest lepiej wykonana, ale cięższa i droższa. Wydaje mi się, że jak potrzebujesz dużo przycisków to wtedy warto rozważyć Gile. Widziałem że na allegro jest dużo licytacji używek geniusa.

Aegis też za miękki dla revolteca.
#5
Dziękuję Wam wszystkim za poświęcony czas.Już nie będę miał problemu z wyborem myszki.Co do podkładki to po prostu uzbieram na droższą, kilka mi się spodobało z tych co testowaliście.To do następnego :)
#6
pozdrawiamy i polecamy się :)


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.