• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mysz do codziennego użytku i hardcorowego grania
#1
Witam!
jaką obecnie myszkę używasz: A4TECH R4 V-TRACK
jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 1200
czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): Niska
czułość w Windows: 7
czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka): --
ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps): około 30 cm(Nigdy nie odrywam nadgarstka od stołu jedynie unoszę myszkę w górę wykonując może z 10 cm ruch)
w co grasz (podaj tytuły gier):Wszystko po trochu Uwielbiam RTS-y ale przeważnie są to gry MMO oraz FPSy po sieci np. PlanetSide2
jaką masz obecnie podkładkę: Nie używam ze względu iż moja obecna myszka na żadnej powierzchni sobie nie radzi. Na gołym stole jako tako ale ciągle mam z nią jakiś problem(Mam jakąś szmaciankę SteelSeries bodajże QCK)
ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): Boczne używam w FPS-ach jako zmiana broni primary-secondary, zmiana DPI(niestety tylko w jedną stronę).
twój budżet: 0-300
jaki chwyt stosujesz: palmgrip
jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1 + 2 + 2
jesteś lewo czy prawo ręczny/a?: Prawo ręczny
jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku): 18,7
jaka jest szerokość twojego palca wskazującego (zmierz jak na powyższym obrazku)?: 1,8cm
czy chcesz zmienić swój chwyt?: Raczej nie.
czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: TAK
co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: Sensor to tragedia, opierając luźno rękę na myszce zdarza mi się kliknąć prawy. Powinna być cięższa(nawet z bateriami jest troszkę za lekka)
czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce?: Nie, choć nie chciałbym męczyć się z wysyłką i gwarancją za granicą
uwagi (np. co do wyglądu myszki): Nowoczesne wzornictwo, wygląd myszki g502 strasznie mi się podoba. Koniecznie dopasowana do prawej ręki.

Z góry dzięki za pomoc i odpowiedzi!!
#2
logitech g502 bardzo dobrze Ci przypasuje akurat, świetny sensor, ciężka, wygodna pod palma i pod twój rozmiar dłoni i profilowana. Nawet nie ma sensu nic innego polecać.
#3
Dzięki za odpowiedz!
Zastanawiałem się nad RATem 5, oglądałem też Thermaltake Level 10, Zalmana KNOSSOS, Corsair Vengance m90. Dużo ludzi narzeka na logitecha na jego ślizgacze oraz rolkę (która akurat mnie urzekła gdyż pociągając za nią szybkim ruchem praktycznie nie przestawała się kręcić-chyba że była już tak rozklekotana)
#4
M90, level 10 i rat 5 są na sensorach o 3-4 klasy gorszych od g502, mniej wiecej jak roznica miedzy tuningowanym golfem 2, a bugatti veyronem. Wszystko zależy od tego, w jaki sposób chcesz ją wykorzystywać, do driftu na zasniezonym parkingu golf 2 wystarczy. W każdym razie ja nawet bym sie nie zastanawiał.
#5
:) ciekawe porównanie. Powiedźcie mi jeszcze jak to będzie działać na mojej podkładce? Z tym czymś co mam teraz, mam problemy na każdej powierzchni nie ważne co by to było, próbowałem plastik, materiał, szkło, aluminium i drewno . Lepiej za jakiś czas kupić inną podkładkę czy ta może zostać dla logitecha ?

Na takiej znanej porównywarce cen znalazłem dwa modele:
910-004076
910-004075

Jakaś różnica w nich jest ?
#6
na officialu logitecha możesz kupić tylko wersję z końcówką 75 ;) pewnie niczym się nie różnią :P Podkładka może być ta co masz.
#7
Dzięki chłopaki! Pojechałem kupiłem teraz testuje. Myszka mogłaby być jeszcze cięższa i troszkę wyższa, bo przeszkadzają mi dwa ostatnie palce ale nie ma źle. Świetne rozłożenie przycisków, a cała myszka dobrze wpasowuje się do mojej dłoni. Troszkę obawiam się o tą rolkę sprawia uczucie delikatnej. Dzięki jeszcze raz za pomoc! Mam nadzieję, że serwis będzie się rozwijał i znajdzie się kiedyś w nim miejsce na testy monitorów czy innego rodzaju sprzętu. Powodzenia!
#8
pamiętaj, że masz tam jeszcze ciężarki :P

z tymi palcami to na styk zakładałem że będzie, powyżej 1.8 przeważnie jest już ciężko bo przyciski są dosyć wąskie ;) Przyzwyczaisz się i powinno być spoko :)

ps. serwis miał być z założenia specjalistyczny w jednej dziedzinie czyli wszystko o peryferiach a nie ogólnie o wszystkim ;) Chcąc pisać o większej liczbie rzeczy musielibyśmy okroić recenzje, a uwierz mi, że to co teraz wisi to już są okrojone :P dlatego na napisanie jednej schodzi dobre 3-5 dni, a czasem dłużej gdy pojawia się za dużo niezgodności w opiniach pomiędzy testerami :P Do tego 30 dniowe testy i robienie zdjęć też zajmują czas ;)

pozdrawiam :)


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.