• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Myszka do CS:GO
#1
Witam.Zastanawiam sie na wyborem myszki.Mam upatrzone 2 typy ale nie wiem ktorą wybac.JEst to zowie fk2 i zowie ec2-a .Która bedzie najlepsza? Ja mam bardzo mała rekę wiec szukam nie duzych myszek. Obecnie posiadam myszke Genius X-G510 i chciałbym coś zblizonego do niej.
  • jaką obecnie myszkę używasz: Genius X-G510
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 800,najmniejsze
  • czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka):wydaje mi się ze średnia.W CS GO 2.90
  • czułość w Windows:standardowa 
  • czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka):
  • ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps):
  • w co grasz (podaj tytuły gier):CS GO
  • jaką masz obecnie podkładkę: Steelseries QCK mini ale mam zamiar wymienic na wieksza
  • ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne):Bocznych nie uzywam
  • twój budżet:250zł
  • jaki chwyt stosujesz: ?
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+3+1
  • jesteś lewo czy prawo ręczny/a? prawo
  • jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku):17cm
    undefined
  • jaka jest szerokość twojego palca wskazującego (zmierz jak na powyższym obrazku)? okolo 2 cm
  • czy chcesz zmienić swój chwyt?:Grałem na myszce steelseries sensei rubberized i niewiem czy inny chwyt ma ale gralo sie przyjemnie.
  • czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: NIe grałem na mniej niz 800 wiec nie wiem
  • co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?:Szybkosc,Dokladnosc
  • czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce?tak
  • uwagi (np. co do wyglądu myszki):Wygodne trzymanie,wystarczajaca na długo
Odpowiedz
#2
Dobrą opcją ze względu na cenę byłaby roccat kone pure military, za 150 zł tu: https://cdp.pl/mysz-przewodowa-roccat-ko...storm.html. Zasadniczo gorsza od zowie nie będzie, ale przy chwycie 1+3+1 nie ma w okolicach rolki miejsca na środkowy palec, dlatego dobrze by było, gdybyś spróbował poszukać w sklepie jakiejś wystawionej myszy z serii kone pure (wszystkie mają identyczny kształt i rozmiar, różnią się sensorami) i zobaczyć jak ci leży. W innym wypadku brałbym pod uwagę zowie ZA13, która jest któtsza, odrobinę wyższa od fk2 z cofniętym tyłem i nie posiada problemu sporego opóźnienia przełączników występującego w fk. Wyboru między za13 a ec2-a musiałbyś dokonać już sam, decydując co jest dla ciebie priorytetem - lepszy materiał wierzchni i profil pod prawą rękę w ec2-a czy lepsza rolka, symetryczny kształt i niska waga w za13.
Odpowiedz
#3
(08-13-2015, 06:00 PM)cesarz cyberprzestrzeni napisał(a): Dobrą opcją ze względu na cenę byłaby roccat kone pure military, za 150 zł tu: https://cdp.pl/mysz-przewodowa-roccat-ko...storm.html. Zasadniczo gorsza od zowie nie będzie, ale przy chwycie 1+3+1 nie ma w okolicach rolki  miejsca na środkowy palec, dlatego dobrze by było, gdybyś spróbował poszukać w sklepie jakiejś wystawionej myszy z serii kone pure (wszystkie mają identyczny kształt i rozmiar, różnią się sensorami) i zobaczyć jak ci leży. W innym wypadku brałbym pod uwagę zowie ZA13, która jest któtsza, odrobinę wyższa od fk2 z cofniętym tyłem  i nie posiada problemu sporego opóźnienia przełączników występującego w fk. Wyboru między za13 a ec2-a musiałbyś dokonać już sam, decydując co jest dla ciebie priorytetem - lepszy materiał wierzchni i profil pod prawą rękę w ec2-a czy lepsza rolka, symetryczny kształt i niska waga w za13.

Jesli chodzi o srodkowy palec to trzymam go zazwyczaj na prawym guziku myszy i w razie potrzeby biore go dopiero na kółko. Jesli chodzi o ec2-a to wydaje mi sie ze ona bardzo wysoka jest.Pozyczyłem sobie steelseries sensei raw i ona bardzo fajnie lezy mi w dłoni dlatego chciałem cos na jej ksztalt czyli fk2
Odpowiedz
#4
ewentualni za12, jak sensei pasuje, to ZA12 też będzie, tym bardziej, że masz małą dłoń
Odpowiedz
#5
(08-14-2015, 02:01 AM)Hya napisał(a): ewentualni za12, jak sensei pasuje, to ZA12 też będzie, tym bardziej, że masz małą dłoń

ale ta za12 wydaje mi sie ze bardzo wypukła jest.Kurde rozkmina bo nie wiem co wybrac.Czy bardzoj ta fk2 czy inna jakas
Odpowiedz
#6
Ta fk2 jest mniejsza od za12
Odpowiedz
#7
fk2 jest mniejsza od senseia, to już fk1 jest bliższa rozmiarem
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.