• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podkładka pod Razer DeathAdder 3G 1.8kDPI
#1
Witam. Mam zamiar kupić nową podkładkę tylko ciężko mi cokolwiek wybrać. Obecnie mam wysłużonego SS Qck+ na którym grało mi się całkiem nieźle ale być może jest jeszcze lepsza alternatywa do niej. Posiadam Razera DeathAddera 3G 1800dpi ustawionego na 600dpi, w Windowsie 6/11 i w cs`ie sens 3.0. Oczywiście interesują mnie "szmaciaki" o przyzwoitej trwałości w cenie do 100 zł, rozmiarowo może być nawet mniejsza od tego Qck+ co teraz mam, no i zakup poza granicą raczej nie wchodzi w grę. Zastanawiałem się nad kilkoma jak np. Roccatem Taito, qck heavy czy tessoro aegis x4 ale nie jestem w stanie niczego wybrać więc proszę Was o pomoc. :)
#2
Taito będzie podobna pod kątem szybkości, ale będzie mieć gładszą powierzchnię, więc być może Ci się bardziej spodoba. Aegis w zasadzie jest podobna do taito więc tu możesz zdecydować między nimi, która Ci się bardziej podoba. SS Heavy to po prostu grubszy qck+
#3
Czyli wyraźnej różnicy pomiędzy Aegis a Taito nie będzie odczuwalna ? Czy patrzeć w ogóle na Goliathusa, czy raczej skupić się na wyborze pomiędzy dwoma wczesniej wspomnianymi podkładkami ?
#4
Z tego co widze w zestawieniu podkładek na tej stronce, aegis ma wyższą notę jeśli chodzi o gładkość ruchu, sam grałem na taito i to był w zasadzie jej jedyny mankament. Nie wiem jak w csie, ale w szybkich fpsach typu quake nadmiar kontroli kosztem płynności ruchów jest zdecydowanie niepożądany, poza tym, moim zdaniem dużo łatwiej nauczyć się kontrolować mysz (szczególnie lekką) na szybszej podkładce niż płynnych ruchów na wolniejszej. Aktualnie wróciłem do 5-letniego goliathusa, używanego przez ponad 3.5 roku i ma o niebo gładszy i szybszy ślizg niż roczny taito (któremu od nowości sam ślizg praktycznie się nie zmienił), z tym, że aktualnie nowy goliathus jest kolorowy, co może być problemem dla starszych typów sensorów takich jak twój.
#5
Heh ja też mam starego Goliathusa z tą różnicą że on ma dobre 7 lat jednak był mało używany i co prawda troche stracił na ślizgu ale jest bajeczny i dużo lepiej mi sie na nim gra od QCK+ no i inna sprawa, że jest on cały czarny bez żadnych wydziwianych wzorków, jedynie małe loga w rogach. Jakby nie to że jest ona troche za mała to bym jeszcze na niej troche pograł.
#6
deathadderowi te wzroki nie będą przeszkadzać na nowych goliahusach ;) Jak Ci pasował to śmiało bierz.
#7
Z wyboru Goliathusa częściowo zrezygnowałem ze względu na to porównanie w którym było kilka ciekawszych propozycji jak np. ten aegis czy taito ale teraz mam mętlik w głowie i nadal nie wiem co brać. :D
#8
aegis będzie prawdopodobnie lepsza od taito, na goliathus moze sie gubic sensor (nie aktualne, z tego co widzę co napisał moderator wyżej) , logitech g240 jesli rozmiar nie będzie za mały (nie powiedziałes jakiej wielkosci jest twój goliathus wiec nie ma porównania) i zowie g-tf speed / rough, o ile nie będą ci przeszkadzać wady jakie możesz znaleść w recenzji tej podkładki na tej stronie.
#9
Ten Goliathus ma wymiary 350x255mm i jest troche za mały jak dla mnie także g240 też raczej nie wchodzi w grę.
#10
Wiesz, niepotrzebnie zacząlem cię zniechęcać do wolniejszych podkładek, jeśli qck ci pasowała, a taito i aegis są nadal troche szybsze, to możesz śmiało wziąć jedną z nich.


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.