• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Myszka + podkładka
#1
Witam!

Dobór myszki

jaką obecnie myszkę używasz: Logitech G400v2
jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 400
czułości w grach: 3 (CS:GO), MarkC MouseFix, wyłączone wszystkie opcje dotyczące ustawień myszki
czułość w Windows: 6/11, wyłączona opcja 'zwiększ precyzję wskaźnika', 500Hz
czułość w sterach myszki: Brak
ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps): 30cm (normalnie to podnoszę myszkę)
w co grasz (podaj tytuły gier): CS:GO
jaką masz obecnie podkładkę: Natec Genesis M11
ile przycisków używasz w myszce: LMB, RMB oraz Scroll
twój budżet: +/- 300zł
jaki chwyt stosujesz: Palm Grip
jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce: 1+2+2
jesteś lewo czy prawo ręczny: Prawo ręczny
jaka jest wielkość Twojej dłoni: 19,5cm
jaka jest szerokość twojego palca wskazującego: 1,9cm
czy chcesz zmienić swój chwyt: Tak, jeśli jest jakiś lepszy pod CS:GO
czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie: Tak
co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło: Obecna myszka wciąż jest sprawna, jednak wydaje mi się, iż pod CS:GO lepsza byłaby symetryczna?
czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce: Nie

Dobór podkładki

jaką obecnie używasz myszkę: Logitech G400v2, Avago S3095
jaką masz  podkładkę: Natec Genesis M11
jaki rozmiar by Cię interesował: min. 300mm x 250mm
czy akceptujesz podkładki których żywotność może nie przekraczać 6 miesięcy, ale w zamian dadzą nam bardzo dobry ślizg: Nie
czy podkładka musi być kupiona w Polsce: Nie
maksymalna cena za podkładkę: +/- 100zł
uwagi: Obecna podkładka jest bardzo dobra i tania, jednak przy dłuższym posiedzeniu, ma gorszy ślizg. Zależałoby mi na podkładce, która szybko się nie zużywa i przy obecnych temperaturach zachowa dobrą jakość ślizgu. Posiadałem wcześniej podkładkę A4 Tech X7-200MP - to nie dość, że była za mała, wolniejsza to szybko się zużywała.

Pozdrawiam.
Odpowiedz
#2
to nie jest tak, że kupisz symetryczną i będzie lepiej, po prostu są osoby, którym ciężko się przestawić z takiej na profilowaną ALE tak samo jest w drugą stronę ;) g400 to bardzo dobra myszka, jeżeli jest Ci dobrze na niej to bezsensu jest ją zmieniać. Być może jest dla Ciebie za duża trochę, może coś bardziej płaskiego byś wolał. Może to te rzeczy sprawiają, że czujesz że chcesz zmienić.

Jeżeli chcesz zmieniać to zmień na Zowie ZA11 do tego podkładkę Zowie G-SR
Odpowiedz
#3
Czyli rozumiem, że zmiana na inna myszkę nie ma sensu.
W takim razie problem widzę w obecnej podkładce, bo co raz gorszy ślizg posiada aktualna w tej temperaturze. Pod tego Logitecha G400 również jedną z lepszych podkładek będzie Zowie G-SR/P-SR (wydaje mi się, że P-SR powinna być wystarczająca, patrząc na rozmiar obecnej podkładki)?
Odpowiedz
#4
Po prostu może się okazać, że zmienisz i nic z tego nie będziesz miał ;)

zależy w jakim stanie masz ślizgi, jak już są stare to dobrze by było wymienić na nowsze, pamiętaj, że ślizg możesz dobrać też poprzez różne ślizgacze właśnie. Na ebeyu mozesz kupić wiele różnych z Hotline games lub Tiger Gaming , do g400 nie ma problemu z dostępnością.

Ja tam gram na g-sr w upały i nie mam z tą podkładką problemu ;) ale nie wiem jak twoja dłoń Ci się poci, bo osobiście to upał nie upał i nie mam z tym jakiś większych problemów :P
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.