• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Klawiatura Mechaniczna do 400zł
#1
  • Mój budżet: 400zł
  • jaki chcesz rodzaj klawiatury?: Mechaniczna
    • jeżeli mechaniczna: jaki chcesz  rodzaj przełączników – jeżeli nie wiesz, to napisz nam:
    1. czy masz masywne dłonie czy nie?: Nie mam masywnych dłoni, wszystko w normie.
    2. czy dużo piszesz na klawiaturze?: Głownie surfuje po internecie, rozmowy na FB, czasem jakiś mail, ale nie uważam się za pisarza.
    3. czy ma to być klawiatura w 100% pod gry?: Nie, chce dużego komfortu w grach, ale nie chce by klawiatura nie nadawała się zupełnie do pisania.
  • czy chcesz podświetlenie?: Nie potrzebuje
  • czy chcesz makra?: Nie potrzebuje
  • czy chcesz dodatkowe klawisze?: Nie potrzebuje
  • czy potrzebujesz podpórkę pod nadgarstek?: Napewno byłby to atut dla klawiatury
  • czy może to być klawiatura typu tenkeyless (bez numapda lub numpad w miejscu del, end, ins)?: Tylko tenkeyless, z racji na małe biurko i częste podróżowanie. Ewentualnie normalna, ale na prawdę jak najwęższa.
    Obecnie mam klawiature o szerokości 48cm i jest to troche za dużo.
  • twoje uwagi (wygląd, firma): Jestem wielkim fanem Razer Blackwidow tournament edition.
    Co do przełączników, głównie zastanawiam się między Black a Brown. Red odpada bo nie chce by klawisze wciskały się za łatwo. Od zawsze używam klawiatur membranowych i jestem przyzwyczajony do siły. Dodatkowo pisze dość szybko, wiec Redy na pewno zwielokrotniłyby przypadkowe wciśnięcia przycisków.Blue i Green z tego co wiem są głównie do pisania, Blue jest głośniejsze (w porównaniu do black czy brown), a nie chce by klawiatura była baaardzo głośna. 
Odpowiedz
#2
Rzeczywiście weź Browny, CM Storm QuickFIre TK kupisz za 379 zł. Podpórkę zrobisz sobie z kilku podkładek od myszek (w markecie kupisz po parę złotych), najlepsza i najwygodniejsza forma bo sam wysokość sobie dobierasz :)
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.