• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
logitech g303 wada fabryczna
#1
Siemka, dzisiaj otrzymałem logitecha g303, są tu jacyś posiadacze tejże myszy? Ogólnie mam problem bo na 98% dostałem wadliwy egzemplarz, mianowicie od razu po wyjęciu z pudełka nią potrząsnąłem w powietrzu (jak zawsze standardowo) i było słychać, że coś 'lata', po analizie odkryłem że sensor od dołu ma luzy... Mysz odsyłam, dzwoniąc do sklepu dowiedziałem się, że "najlepiej" będzie jeśli odstąpię od umowy, a nie zgłaszał reklamację O.o WTF (?), więc napiszcie mi, czy jest to wada tylko i wyłącznie mojego egzemplarza i zakupić ją gdzieś indziej, czy może problem jest bardziej powszechny i poszukać czegoś innego, bądź powrócić do 'starego' niezawodnego dla mnie rivala?

ps. ktoś orientuje się jak wygląda sprawa z gwarancją bezpośrednio u logitecha? [w takim przypadku]
pozdrawiam 
Odpowiedz
#2
jeżeli kupiłeś dopiero co i nie minęło 14 dni po prostu oddaj do sklepu. Nie wiem czy to wada czy nie, ale lekkie luzy na sensorze są bardzo powszechne u wielu producentów :P Nawet w Zowie FK1 jak potrząsasz to słychać jak lekko stuka soczewka - jednak w niczym to nie przeszkadza. Jeżeli logitech uzna, ze tak ma być to stracisz tylko czas na reklamację i nic z tym nie zrobią.
Odpowiedz
#3
tia... po testach olałem, na interenecie widać kilka przykładów problemów, jednak ja sam nie byłem w stanie ich "wytworzyć" choćbym nie wiem jak bardzo chciał.. myszkę zostawiam jak jest, ewentualnie sam ją sobie rozkręcę i podkleję taśmą co usunie problem
ps. logitech #1 jeśli chodzi o pomoc techniczną
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.