• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podkładka prośba
#1
  • jaką obecnie używasz myszkę (optyk ,laser, jaki sensor, jakie ślizgacze); steelseries kana v2
  • jaką masz  podkładkę (oraz czy chcesz szybszą/wolniejszą od obecnej)?; noname plastik. szybką
  • chcesz plastikową, aluminiową, szklaną, materiałową czy hybrydową (materiałowa z uczuciem gry na plastikowej):; materiałowa 
  • jaki rozmiar by Cię interesował: średni
  • czy akceptujesz podkładki których żywotność może nie przekraczać 6 miesięcy (przy intensywnym użytkowaniu) ale w zamian dadzą nam bardzo dobry ślizg?: nie
  • wolisz szybką/średnio szybką/średnią/raczej wolniejszą/wolną/bardzo wolną(zawodowa pod rtsy)(wybierz którąś opcję)*: średnio szybką
  • czy podkładka musi być kupiona w Polsce?; tak
  • maksymalna cena za podkładkę?; 50zł
  • uwagi (wygląd, ulubiona firma, grubość, itp.)
  • jeżeli nie masz zielonego pojęcia o podkładkach i powyższe punkty nic Ci nie mówią, to wpisz tu, wtedy dobierzemy coś bazując na naszym doświadczeniu:
z góry dzieki :D
#2
w sumie do 50 zł nie ma zbytnio wyboru poza Natec M11 ;p
#3
Dzięki. Szukałem jeszcze potem sobie podkładek i trafiło na Natec M55... myśle ze to dobry wybór. a szmaciaka sprobuje jak ta mi sie wytrze
#4
nie szkoda Ci ślizgaczy na plastikową :> ?
#5
troche właśnie szkoda :/ ss kana v2 to moja pierwsza myszka z teflonowymi ślizgaczami. wgl pierwsza lepsza myszka... I dlatego mam pytanie. ile czasu wytrzymują slizgacze na szmaciaku a ile na plastiku? dodam że gram srednio 10h tygodniowo i nie dociskam myszy do podkładki
#6
na plastiku średnio to jakiś rok, jednak nigdy nie ma pewności, już po kilku miesiącach da się odczuć lekkie zmiany w ślizgu. Na materiałowej to nawet z 3 lata spokojnie można ;)
#7
Dzięki :D moje są zjechane od tej chińskiej podkładki wiec i tak musze je wymienic... kupie sobie szmaciaka natec m11 logo


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.