• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Myszka ~150zł
#1
  • jaką obecnie myszkę używasz: A4tech laser x747 (stara wersja A9500)
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 400
  • czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): niska
  • czułość w Windows: 6/11
  • czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka): 
  • ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps): ~50cm, ale nie robie aż takich wielkich ruchów
  • w co grasz (podaj tytuły gier): cs:go
  • jaką masz obecnie podkładkę: A4tech x7 500mp
  • ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): używam
  • twój budżet: ~150zł (myślałem na roccat kone pure militray, bo akurat jest w lekkiej promocji)
  • jaki chwyt stosujesz: chyba palm grip, ale palce trzymam minimalnie nad przyciskami
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2
  • jesteś lewo czy prawo ręczny/a? prawo
  • jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku): ~17cm
  • jaka jest szerokość twojego palca wskazującego (zmierz jak na powyższym obrazku)?  ~1,8cm
  • czy chcesz zmienić swój chwyt?: jeśli się da to nie
  • czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: Tak
  • co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: przyciski boczne; scroll; gumę z boku, bo po parunastu minutach korzystania z niej ślizgam się na niej bardziej niż na normalnej powierzchni
  • czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce? raczej tak
  • uwagi (np. co do wyglądu myszki): Myślałem na roccat kone pure militray, myszka mi się podoba, sensor podobno jest perfekcyjny i znalazłem promocję. Nie wiem tylko, czy nie będzie zbyt mała (choć moje ręce też są małe, tak mi się wydaje) i czy będę mógł pozostać przy obecnym chwycie. 
Odpowiedz
#2
Wiesz, od tego a4tech chyba jest trochę mniejsza, ale przy dłoni 17 cm i tym co opisujesz ( to raczej fingertip taki jest ;p) to do 150 zł jak znajdziesz kone military to nawet się nie zastanawiaj i bierz ;D
Odpowiedz
#3
nie mam cofniętej dłoni, tylko jakoś tak mam delikatnie palce wyżej :D. Obawiam się właśnie, że mi się ręka nie zmieści czy coś. To co mówisz, brać?
Odpowiedz
#4
pewnie
Odpowiedz
#5
kupilem myszke, dostalem , jestem zadowolony bardzo. nie spodziewalem sie ze moze byc az tak dobrze. jedyny mankament jak narazie to kabel ktory po wyjeciu z pudelka jest pozaginany i wydaje mi sie ze troche zajmie jego rozprostowanie bo jest dosc sztywny (swoja droga macie na to jakas rade?). polecam wszystkim myche, scroll marzenie, przyciski to samo juz nie wspominajac o sensorze :D dodam ze przy mojej rece nie mam problemu chwycic ja palm gripem. do tego kupilem ja za smieszna jak na ta myszke cene 159zł w sklepie procpu.pl, polecam bo co kilka tygodni wlasnie daja ta myszke za taka cene a warto.

ss: https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hph...e=55CB0D20
Odpowiedz
#6
no tak myślałem :) dla dłoni 17 cm ta myszka jest idealna ^^

ten kabel z czasem będzie trochę bardziej elastyczny, weź go trochę naprostuj albo kup z ebaya za 5 $ mousebungee, żeby przewód nie szurał Ci o podkładkę wtedy docenisz to, że jest lekko sztywny, bo będzie cały czas w powietrzu ^^
Odpowiedz
#7
kk dzieki za porady
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.