• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mechaniczna klawiatura dla gracza
#1
Chciałem prosić was o pomoc w doborze klawiatury do grania.

twój budżet: 500zł (Ewentualnie do tych 600 mogę dołożyć ale wolałbym pozostać w 500)
jaki chcesz rodzaj klawiatury?: Mechaniczna

jeżeli mechaniczna: jaki chcesz rodzaj przełączników: Cherry MX Brown (Jeżeli będą ciężko dostępne to mogą być redy. Zależy mi także na względnej ciszy, więc im bardziej ciche, tym lepiej)
czy masz masywne dłonie czy nie?: Nie
czy dużo piszesz na klawiaturze?: Sporo
czy ma to być klawiatura w 100% pod gry?: 60% gry, 40% pisanie

czy chcesz podświetlenie?: Tak
czy chcesz makra?: Nie wymagam, ale byłoby fajnie je mieć
czy chcesz dodatkowe klawisze?: Nie koniecznie, ale byłyby mile widziane
czy potrzebujesz podpórkę pod nadgarstek?: Tak
czy może to być klawiatura typu tenkeyless?: Nie, chcę pełną klawiaturę
twoje uwagi : Podświetlenie tylko białe, czerwone, zielone lub RGB.
#2
co do ciszy to gamdias podobno ma klawiaturę hermes ultimate, która redukuje głośność i to bez oringów, ale nie wiem jak to wygląda w rzeczywistości - dopiero do nas ma trafić na testy. Na tą chwilę to praktycznie wszystkie browny mają taką samą głośność ;) więc zawsze możesz dokupić sobie o-ringi w razie czego :)
Na tą chwilę to model CM Storm Trigger-Z najlepiej spełnia wszystkie te wymagania - browny, podpórka, białe podświetlenie, dodatkowe przyciski, makra, do tego dobra jakosć :)
#3
Od siebie polecę Ci taką klawiaturę Meka G1, wprawdzie nie ma podświetlenia, ale gra się na niej super.
#4
Zrobię mały follow up.
Zastanawiam się obecnie między:
CM Storm Trigger - Z Cherry MX Brown (~480zł)
Gamdias Hermes Ultimate Cherry MX Brown (~550zł)
Qpad MK-85 Cherry MX Brown (~550zł)
Chciciałbym poprosić o kilka słów o każdej z nich i poradę, która jest (przynajmniej subiektywnie) najlepsza.
Z góry dziękuję za odpowiedź ^^
#5
jak ktoś chce właśnie redy lub blue to w tym momencie gamdias hermes ultimate jest absolutnie bezkonkurencyjny w tej cenie. Jedyne co może Ci przeszkadzać to jak masz mało miejsca na biurku, bo z podpórką zajmuje sporo przestrzeni.


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.