• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Myszka + podkładka= +/- 175zł
#1
    • jaką obecnie myszkę używasz: TITANUM GOBLIN
    • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 1000
    • czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): 2.2
    • czułość w Windows: standard
    • czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka): -
    • ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps): -
    • w co grasz (podaj tytuły gier): cs go
    • jaką masz obecnie podkładkę: brak
    • ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): lpm ppm, nie używam bocznych
    • twój budżet: temat
    • jaki chwyt stosujesz: FINGERTRIP GRIP
    • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1 2 2
    • jesteś lewo czy prawo ręczny/a? PRAWO
    • jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku): 20
    • jaka jest szerokość twojego palca wskazującego (zmierz jak na powyższym obrazku)? 1,5
    • czy chcesz zmienić swój chwyt?: nie
    • czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: byleby się dobrze grało
    • co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?:
    • czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce? byle przesyłka nie szła cały miesiac
    • uwagi (np. co do wyglądu myszki): -
        jaką obecnie używasz myszkę (optyk ,laser, jaki sensor, jakie ślizgacze)  Titanum Goblin
      • jaką masz  podkładkę (oraz czy chcesz szybszą/wolniejszą od obecnej)? brak
      • chcesz plastikową, aluminiową, szklaną, materiałową czy hybrydową (materiałowa z uczuciem gry na plastikowej): -
      • jaki rozmiar by Cię interesował: -
      • czy akceptujesz podkładki których żywotność może nie przekraczać 6 miesięcy (przy intensywnym użytkowaniu) ale w zamian dadzą nam bardzo dobry ślizg?: -
      • wolisz szybką/średnio szybką/średnią/raczej wolniejszą/wolną/bardzo wolną(zawodowa pod rtsy)(wybierz którąś opcję)*: raczej wolną
      • czy podkładka musi być kupiona w Polsce?  byle przesyłka nie szła cały miesiac
      • maksymalna cena za podkładkę? w temacie
      • uwagi (wygląd, ulubiona firma, grubość, itp.) steelseries(?)
      • jeżeli nie masz zielonego pojęcia o podkładkach i powyższe punkty nic Ci nie mówią, to wpisz tu, wtedy dobierzemy coś bazując na naszym doświadczeniu:
        Nigdy w życiu nie miałem podkładki w grach czy w codziennym używaniu, przy użyciu randomowej podkładki do gry i po poruszaniu myszką na niej, podkładka przesuwa się razem z myszką (?????????????) Nie wiem, nigdy nie miałem podkładkiChce ją ponieważ strasznie mam wytarte od myszki biurko(zdj niżej)Nie wiem czy to pomoże w wyborze ale pokaże wam jak do tej pory grałem w cs go(zdj niżej)Mam zamiar dołożyć sobie płytę bo jak widać nie starczy mi miejsca na klawiaturze
        http://screenshooter.net/102174716/hsnylxk
        Pokazałem ile mam miejsca na myszke, to raczej powinno pomoc w wyborze podkladki



Odpowiedz
#2
Twoje miejsce przy komputerze jest niczym obóz pracy hehe, ja to bym sam sobie przerobił to biurko i dokręcił dodatkową płytę, bo jak ją tylko postawisz to może Ci się gibać. Jak postawisz w miejscu gdzie stoi monitor to będzie zbyt wysoko, żeby korzystać tego?

Myszkę to wybierz Cm Storm Alcor a podkładkę to Natec M11 Logo lub mini. Swoją drogą to powinieneś kupić kiedyś klawiaturę typu tenkeyless.
Odpowiedz
#3
XDDD

Jakbym postawił to miejscu koło monitora to by było za wysoko, dokręce dodatkową płyte po lewej stronie od klawiatury. Ok dzięki za pomoc skorzystam z tego.
Odpowiedz
#4
ja to Ci współczuje, że w takich warunkach musisz grać :P
Odpowiedz
#5
Do teraz dawałem rade ale globala w takich warunkach nie wbije.
Co do podkładek poleciłbyś też STEELSERIES QcK mini? Bo mógłbym na miejscu kupić, nie musiałbym przez internet zamawiać. Nie będzie mi spier*4lać z biurka?
Odpowiedz
#6
qck też ujdzie, nawet się dobrze trzyma, chociaż nie wiem jak śliskie masz to biurko ;) za te warunki to powinni CI z +10 fragów na start dawać :P
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.