• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dobór podkładki
#1
Witam
[*]jaką obecnie używasz myszkę (optyk ,laser, jaki sensor, jakie ślizgacze) Zowie Fk1
[*]jaką masz  podkładkę (oraz czy chcesz szybszą/wolniejszą od obecnej)? a4tech x7 500mp
[*]chcesz plastikową, aluminiową, szklaną, materiałową czy hybrydową (materiałowa z uczuciem gry na plastikowej):materiałowa, ew. hybrydowa
[*]jaki rozmiar by Cię interesował:dość spore podkładki
[*]czy akceptujesz podkładki których żywotność może nie przekraczać 6 miesięcy (przy intensywnym użytkowaniu) ale w zamian dadzą nam bardzo dobry ślizg?:nie
[*]wolisz szybką/średnio szybką/średnią/raczej wolniejszą/wolną/bardzo wolną(zawodowa pod rtsy)(wybierz którąś opcję)*:raczej wolniejszą
[*]czy podkładka musi być kupiona w Polsce?tak
[*]maksymalna cena za podkładkę?~80 zł
[*]uwagi (wygląd, ulubiona firma, grubość, itp.)
[*]jeżeli nie masz zielonego pojęcia o podkładkach i powyższe punkty nic Ci nie mówią, to wpisz tu, wtedy dobierzemy coś bazując na naszym doświadczeniu:Cóż, jestem zielony w takich sprawach ale szukam po prostu odpowiedniej podkładki pod Zowie fk1. Myślałem bardzo mocno nad Zowie P-SR ale obawiam się, że będzie za mała. Do tego jeszcze zastanawiałem się nad tesoro Aegis x3 albo x4 oraz SS Qck +. Może Roccat taito king size?
Pozdrawiam i dziekuje za pomoc.
Odpowiedz
#2
jak nie dokładasz do g-sra to weź SS QCK+, też będzie dobry z FK.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.