• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Klawiatura mechaniczna tenkeyless do 300 zł
#1
  • twój budżet: 300 zł
  • jaki chcesz rodzaj klawiatury (membranowa czy mechaniczna)? mechaniczna
    • jeżeli mechaniczna: jaki chcesz  rodzaj przełączników – jeżeli nie wiesz, to napisz nam: Cherry MX Brown
    1. czy masz masywne dłonie czy nie? Nie
    2. czy dużo piszesz na klawiaturze? Nie
    3. czy ma to być klawiatura w 100% pod gry?Nie
  • czy chcesz podświetlenie? Może być , ale nie musi
  • czy chcesz makra? Nie
  • czy chcesz dodatkowe klawisze? Nie
  • czy potrzebujesz podpórkę pod nadgarstek? Nie
  • czy może to być klawiatura typu tenkeyless (bez numapda lub numpad w miejscu del, end, ins)? Tak
  • twoje uwagi (wygląd, firma): Ozone Strike Battle
Odpowiedz
#2
Szczerze to chcąc brązowe brałbym kailhy, ale w sumie najtańsza z takich konkretnych to Tesoro Excalibur.

Niestety nie znamy Ozona klawiatury, więc ciężki mi go polecić. Z tych co znam to jedynie Tesoro Durandal na MX Brown można brać.
Odpowiedz
#3
Ta klawiatura Ozone to tylko wzór jak ma wyglądać , a te dwie klawiatury obydwie mają blok numeryczny , ja potrzebuje bez za względu na mało miejsca .
Odpowiedz
#4
Hya chyba nie dowidział, że tenkeylessa chcesz... niemniej do 300 zł to w sumie nie masz nic godnego uwagi. Najtańsze z godnych uwagi są CM Quickfire TK lub Rapid-I , jak możesz to dołóż do którejś z tych.
Odpowiedz
#5
A Tt eSPORTS MEKA ? Albo Tesoro Tizona ? Ktoś coś o nich słyszał albo posiadał ?
Odpowiedz
#6
no w sumie nie dopatrzyłem ;p Tizona jest prawie niedostępna w sklepach, a jak już to polecam tylko na kailh brown, a te klawki CM są praktycznie w tej samej cenie. Ewentualnie zamów sobie któregoś tenkeylessa z massdropa, ciągle się pojawiają tam
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.