• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podkładka do CS:GO do max 100zł
#1
jaką obecnie używasz myszkę (G400s)
jaką masz podkładkę (Roccat taito mid size, chciałbym troszkę szybszą)
chcesz plastikową, aluminiową, szklaną, materiałową czy hybrydową (materiałowa z uczuciem gry na plastikowej): materiałową
jaki rozmiar by Cię interesował:500x420mm, coś koło tego
czy akceptujesz podkładki których żywotność może nie przekraczać 6 miesięcy (przy intensywnym użytkowaniu) ale w zamian dadzą nam bardzo dobry ślizg?: Niezbyt.
wolisz szybką/średnio szybką/średnią/raczej wolniejszą/wolną/bardzo wolną(zawodowa pod rtsy)(wybierz którąś opcję)*: w miarę szybką, gram w cs:go, do tej pory na taito więc jakaś szybka też nie koniecznie musi być
czy podkładka musi być kupiona w Polsce? Tak.
maksymalna cena za podkładkę? 100zł
uwagi (wygląd, ulubiona firma, grubość, itp.) Myślałem czy warto zastanowić się nad QPadem UC-50, bardzo wiele dobrego o nim słyszałem i chciałbym wiedzieć czy to dobra podkładka
jeżeli nie masz zielonego pojęcia o podkładkach i powyższe punkty nic Ci nie mówią, to wpisz tu, wtedy dobierzemy coś bazując na naszym doświadczeniu:
#2
jak o nas chodzi to niestety nikt nie miał tego qpada uc-50 w rękach, więc nie wiem czy jest ona dobra czy nie. Jeżeli chciałbyś podkładkę podobną pod kątem powierzchni, ale trochę szybszą i dużą to wybierz Natec M11 Maxi.
#3
Qpad uc niszczy się bardzo szybko, ślizg staje się wolny, wydaje mi się, że staje szybciej wolniejszy niz qck
#4
Nie wiem, widziałem, ze sporo graczy csa gra na tym qpadzie (nie tylko profesjonalnych graczy) i słyszałem o nim sporo dobrego. Najwyżej wezmę po prostu roccata taito tylko king size, bo większa podkładka by mi się przydała jednak. Dzięki za pomoc, jakoś sobie poradzę :)
#5
skoro celujesz w wolniejsze podkladki, w tym przedziale klasowym/cenowym masz jeszcze tesoro aegis x4


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.