• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Klawiatura mechaniczna do 450 zł
#1
    Cześć, ja jeszcze tu:
  • twój budżet: 450 zł(ale jeśli są jakies propozycje do 550, które byłyby widocznie lepsze niż te do 450, to chciałbym je poznać)
  • jaki chcesz rodzaj klawiatury (membranowa czy mechaniczna)? mechaniczna, chociaz moja K120 od Logitecha trzyma już jakieś 5 lat;p
    • jeżeli mechaniczna: jaki chcesz  rodzaj przełączników – jeżeli nie wiesz, to napisz nam: No nie wiem, ale znajomy, który gra profesionalnie, mówił, że redy i blacki wklikiwują się za łatwo, 
    1. czy masz masywne dłonie czy nie? Trudno mi ocenić, ale raczej nie
    2. czy dużo piszesz na klawiaturze? Żadnej książki napisać nie zamierzam, więc nie;p
    3. czy ma to być klawiatura w 100% pod gry? 99, bo jeszcze trzeba wpisać hasło i wyzywać rusków na czacie, a tak na poważnie, to myślę, że 80% gry
  • czy chcesz podświetlenie? Byłoby miło, ale jeśli podświetlenie to najlepiej z możliwością wyboru koloru 
  • czy chcesz makra? Mile widziane, nie konieczne 
  • czy chcesz dodatkowe klawisze? Bardzo mile widziane, najlepiej pod spacją jak np. w Tesoro Colada
  • czy potrzebujesz podpórkę pod nadgarstek? Bardzo, bardzo mile widziana
  • czy może to być klawiatura typu tenkeyless (bez numapda lub numpad w miejscu del, end, ins)? Nie
  • twoje uwagi (wygląd, firma): Białe motywy mile widziane, najlepiej czarna, 
    Pozdrawiam ponownie
Odpowiedz
#2
Myślę, że Redy będą dobre, bardzo łatwo się wciskają, ale o to chodzi w nich ;) podczas gry w fpsach to palce pływają :)

Zobacz na Tesoro Durandal Ultimate albo Corsair K70 (ma lepszą podpórkę) za RGB nie ma sensu płacić. Dopłacić do białej Colady też możesz ;) zawieść się nie zawiedziesz hehe. Ewentualnie na Brownach ASUS Strix Pro masz multum dodatkowych klawiszy ;p
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.