• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polling Rate w SS Kana v2
#1
Witam. Ostatnio kupiłem nową mysz (Steelseries Kana v2) i mam problem - jaki polling rate wybrać? Mam cztery możliwości w Steelseries Engine: 125, 250, 500 oraz 1000Hz. Bardzo często gram w CS:GO oraz inne FPS'y, oczywiście korzystam też z podstawowych możliwości komputera :). Proszę o pomoc, pozdrawiam.
#2
A3090 przy 1000Hz często ma trochę lepszy max speed, ale nie wiem jak jest w tej kanie. Sprawdź samemu, czy odczuwasz różnice, jak nie to i na 500Hz i na 1000Hz nie ma przeszkód abyś grał.
#3
Więc chyba zostanę przy 1000Hz. Mam również problem ze sterownikami - Steelseries Engine 3.4.1 nie wykrywa myszy, jego starsze wersje również. W menedżerze urządzeń próbowałem odinstalować sterowniki Microsoftu, ale to nic nie dało. Wiesz może, jak to naprawić? Reinstalowałem ten program z 5 razy i nigdy nie działał. Zmiana portu USB również nic nie dała.
#4
no bo kana nie obsługuje SS Engine 3, tylko musisz ściągnąć wersję 2, czyli v2.9.2. Pytanie czy ściągałeś starsze wersję engine 3 czy wersji 2 ;p na dwójce powinna działać - jak nie, to pisz na support.
#5
Oh, nie wiedziałem, że nie działa na 3.xx. Cóż, dzięki za pomoc, temat do zamknięcia :)
#6
Jak sobie jeszcze nie poradziłeś to użyj Update Toola :)
#7
Już działa, pobrałem Engine z serii 2.xx i wyłapało mysz :)


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.