• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Klawiatura mechaniczna do 350 zł.
#1
-350zł, oczywiście może być tańsza,

-Cherry MX Blue/Kalih Blue,

-Podświetlenie wymagane,

-Makra nie są mi potrzebne,

-Dodatkowe klawisze tak samo nie są,

-Nie potrzebna jest również podpórka,

-Chcę, żeby była to klawiatura typu tenkeyless. Bardzo fajnie by było, gdyby było coś w stylu numpada w miejscu del,end,ins.

-Co do uwag, dobrze by było gdyby klawiatura miała jakieś porty USB, lecz nie jest to aż tak wymagane.
Odpowiedz
#2
masz świetną Cm Storm QuickFire TK na MX Blue. Imo z kailhów to brać tylko Browny, blue są troszkę gorsze
Odpowiedz
#3
Big Grin 
Znacie może jakiś sklep internetowy w którym znajdę ją za poniżej 350?
Odpowiedz
#4
kiedyś tyle kosztowały :P ewentualnie czekaj jak na https://www.massdrop.com/home?referer=ZVBMBP pojawią się jakieś tenkeylessy do 80$, o ile nie doliczą vatu to wyjdzie Ci poniżej 350 zł :P
Odpowiedz
#5
a są jakies strony na ktorych moge kupic uzywane klawiatury?
Odpowiedz
#6
rowniez odpowiedź na pytanie jaka klawiature wybrac taka troche słaba, bo pytam sie o klawiature tansza niz 350, a wy wymieniacie mi jedną za 380 jakoś. co to ma za znaczenie ze kiedys tyle kosztowala? mam sie cofnac do przeszlosci i ją zamowic? no litosci. ._.
Odpowiedz
#7
no to inaczej, z mojego punktu widzenia nie ma tenkeylessa do 350 zł godnego uwagi. Podaje Ci najbliższą tej kwocie. Nie zajmujemy się szukaniem po sklepach danych produktów, nie wiem ile w danej chwili kosztuje bo nie sprawdzam tego codziennie, a z tego co zapamiętałem była w okolicach 350 zł więc ją sugerowałem. Ciężko kupić używaną mechaniczną, bo z reguły nie ma potrzeby ich zmieniać przez długie lata. Możesz szukać na ebay.com bo łatwiej za granicą taką dostać niż w Polsce.

Jeżeli tak popatrzysz po rynku mechaników to jest niedawno wypuszczona Ozone Strike Battle za ok 330 zł ale nie znamy ani jej ani firmy, a jak czegoś nie znam to nie ryzykuje i nie polecam, proste.

Z numpadem w miejscu deli ins, jedyna to właśnie ten TK. Poza ceną reszta najbardziej pasuje
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.