• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mycha za ok 250 złociszy
#1
Krótko zwięźle i na temat. Mycha wielkości a4tech bloody tl8(mam też rivala ale on troszkę za duży ,ale ma genialy sensor). DPI bez znaczenia bo sobie zmieniam np : w cs:go  jak gram awp to sb zniżam do 400 DPI a jak karabinem (ak47) to zwiększam do 1000 DPI.Cena jak w temacie. Wielkość łapy to 15cm
Odpowiedz
#2
zobacz na Zowie ZA12, co prawda nie jestem pewien tych wymiarów w tl8, ale przy 15 cm dłoni to kto wie czy nawet EC2-A bym nie brał, żeby coś jak najmniejszego mieć :P To ten Rival to prawie jak twoja dłoń jest :P
Odpowiedz
#3
myślałem bardziej nad zowie fk1/2 a ten wymiar to trochu nie dokładnie ,bo mierzyłem 3
odmierznikami (linijka ,metr krawiecki i ekierka).Rival jest jednak nieco za duży a TL8
leży idealnie ,tylko jego bolączką jest ześlizgujący się kciuk. Myślałem też nad alcorem.
Odpowiedz
#4
zowie fk bedzie kompletnie nie podobne do tl8 ;) Moze byś w saturnie przymierzył sobie Logitecha g402?
Odpowiedz
#5
Dobra kupiłem tego Logitecha. Leży ideolo ,wygodny i ma funkcje w której się zakochałem od razu Sniper mode ten przycisk obok kciuka. u kolegi przymierzyłem. Podziękował za rade

PS dokupiłem jeszcze podkładkę Zowie G-SR, Nada się do niego? Moge jeszcze ją oddać.
Odpowiedz
#6
W teorii powinna się nadać. Chociaż nigdy nie testowaliśmy osobiście sensora AM010.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.