• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podkładka pod CM Storm Alcor
#1
·  jaką obecnie używasz myszkę (optyk ,laser, jaki sensor, jakie ślizgacze)?: Canyon CNR-MSOPT7 ale zamierzam kupić CM Storm Alcor oraz podkładkę pod nią
·  jaką masz podkładkę (oraz czy chcesz szybszą/wolniejszą od obecnej)?: miałem jakąś tanią podkładkę z marketu, ale szybko się zniszczyła i okazała się badziewem
·  chcesz plastikową, aluminiową, szklaną, materiałową czy hybrydową (materiałowa z uczuciem gry na plastikowej): materiałową
·  jaki rozmiar by Cię interesował: pasowałby średni rozmiar, mniej więcej 25x30cm
·  czy akceptujesz podkładki których żywotność może nie przekraczać 6 miesięcy (przy intensywnym użytkowaniu) ale w zamian dadzą nam bardzo dobry ślizg?: ślizg jest ważny, ale żywotność podkładki jak i myszki jest ważniejsza
·  wolisz szybką/średnio szybką/średnią/raczej wolniejszą/wolną/bardzo wolną(zawodowa pod rtsy)(wybierz którąś opcję)*: średnia lub wolniejsza
·  czy podkładka musi być kupiona w Polsce?: raczej tak
·  maksymalna cena za podkładkę?: 50 zł
·  uwagi (wygląd, ulubiona firma, grubość, itp.): podkładka powinna być gładka – alcory mają teflonowe ślizgacze, więc przydałaby się podkładka na tyle dobra, żeby ślizgacze były trwalsze
·  jeżeli nie masz zielonego pojęcia o podkładkach i powyższe punkty nic Ci nie mówią, to wpisz tu, wtedy dobierzemy coś bazując na naszym doświadczeniu: Myszka, będzie głównie wykorzystywana głównie do gier typu FPS ( CS:GO ). Chcę aby podkładka utrzymywała balans między precyzją, a żywotnością.
#2
Pewnym wyborem w tym przedziale cenowym jest na pewno Natec M11 Logo
#3
Właśnie zastanawiam się nad wyborem Natec M11 Logo lub Tesoro Aegis X2.
Nie wiem czy ta pierwsza podkładka okaże się lepsza pod względem cena/jakość od drugiej.
#4
Aegisy są świetnie wykonane i bardzo trwałe. Natec no trochę gorzej ale jest tańszy, więc w sumie możesz sobie co roku ją zmieniać ;)
#5
Zostaję jak narazie przy Natec M11 Logo, ale kiedyś też kupię z ciekawości Aegisa. Dzięki za pomoc :)
Temat do zamknięcia.


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.