• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Myszka ~250zł oraz podkładka do niej.
#4
Z Razerami jest tak, że często lubią padać tuż po gwarancji. Za czasów jak na rynku w Polsce kupowało się praktycznie tylko logitechy, steelseries i razery to wybór był dosyć mocno ograniczony to sam byłem fanem razera i omamiony ich marketingiem kupowałem m.in. ich myszki (x2 cooperhead, diamondback, x2 db 3g, krait, salmosa, DA) Poza DA 3g, kraitem, salmosą, db każda inna padała dosyć szybko co nie było akurat dla mnie problemem bo jak działo się to na gwarancji to oddawałem i wymieniali na nowe, po czym sprzedawałem i kupowałem inny model. db i krait padły tuż po gwarancji Stąd nie darzę dużym zaufaniem i sympatią razera a to tylko moje doświadczenie ;). Problem razera jest taki, że ich produkty w dużej mierze nie są warte tych pieniędzy, niemniej, model DA i Abyssus z racji na ciekawy kształt i dosyć dobre sensory (przynajmniej DA ;p) więc nie można powiedzieć, że są złym wyborem. Jak komuś się podobają i pasują do dłoni to imo nie ma przeciwwskazań aby go nie brać :)

co do forum to może rzeczywiście, jest trochę ciemno :P a co do reklam to bez nich niestety nie byłby z czego pokryć kosztów domeny i serwera. I tak ograniczyliśmy je tylko do tego co jest powiązane ze stroną i w zasadzie są tam tylko wyselekcjonowane produkty, więc to, że widzi się cenę może komuś nawet pomóc a z wyszukiwarki każdy korzysta :) Jakieś Pop-upy to po naszym trupie byśmy dali :D Jakiś reklam lidla, debilnych gier przeglądarkowych i innych bzdetów nie związanych tematycznie z serwisem nie dajemy ;)


Wiadomości w tym wątku
RE: Myszka ~250zł oraz podkładka do niej. - Hya - 01-26-2015, 01:16 PM

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
3 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.