• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Klawiatura do 400 zł (League of Legends)
#1

  1. twój budżet: 400zł
  2. jaki chcesz rodzaj klawiatury (membranowa czy mechaniczna) mechaniczna
  3. w jakie gry grasz? Moba (gram głównie w league of legends)
  4. czy masz masywne dłonie czy nie? Nie
  5. czy dużo piszesz na klawiaturze? nie za dużo 
  6. czy ma to być klawiatura w 100% pod gry? Tak
  7. czy chcesz podświetlenie? Może, nie musi.
  8. czy chcesz makra? mogą ale nie muszą
  9. czy chcesz dodatkowe klawisze? Nie trzeba
  10. czy potrzebujesz podpórkę pod nadgarstek? Może być, nie musi
  11. twoje uwagi: Witam szukam klawiatury mechanicznej do 400 zł głównie do League of legeds, ale nie mogę się zdecydować, najpierw chciałem steelseries g6v2, ale przeczytałem gdzieś, że nie jest do pełnoprawny mechanik, potem chciałem Qpad mk-50, ale pomyślałem, że lepiej zapytać kogoś kto się na tym zna czy warto dopłacić do czegoś itd. Z tego co czytałem to klawiatura powinna mieć przełączniki Cherry mx Red/Black, nie wymagam podświetlenia ale może się znaleść.

Odpowiedz
#2
(07-17-2015, 11:42 PM)Perez napisał(a):
  1. twój budżet: 400zł
  2. jaki chcesz rodzaj klawiatury (membranowa czy mechaniczna) mechaniczna
  3. w jakie gry grasz? Moba (gram głównie w league of legends)
  4. czy masz masywne dłonie czy nie? Nie
  5. czy dużo piszesz na klawiaturze? nie za dużo 
  6. czy ma to być klawiatura w 100% pod gry? Tak
  7. czy chcesz podświetlenie? Może, nie musi.
  8. czy chcesz makra? mogą ale nie muszą
  9. czy chcesz dodatkowe klawisze? Nie trzeba
  10. czy potrzebujesz podpórkę pod nadgarstek? Może być, nie musi
  11. twoje uwagi: Witam szukam klawiatury mechanicznej do 400 zł głównie do League of legeds, ale nie mogę się zdecydować, najpierw chciałem steelseries g6v2, ale przeczytałem gdzieś, że nie jest do pełnoprawny mechanik, potem chciałem Qpad mk-50, ale pomyślałem, że lepiej zapytać kogoś kto się na tym zna czy warto dopłacić do czegoś itd. Z tego co czytałem to klawiatura powinna mieć przełączniki Cherry mx Red/Black, nie wymagam podświetlenia ale może się znaleść.

Odpowiedz
#3
http://www.daskeyboard.com/blog/mechanic...ard-guide/

Polecam te rewelacyjną lekturkę, czyba na stronie Test-Gear nie jest nigdzie opisywane tyle szczegółów.. w tym różnice PS/2 i USB. 6gv2 jest właśnie na USB. Może to głupie i staroświeckie, ale PS/2 jest lepsze:) Aczkolwiek nie wiem, czy można jakoś wyczuć różnicę?:)

Polecam również też coś między Red a Black. Z tego co się orientuję MX Black jest najcichsze a to dobry argument:)
Odpowiedz
#4
jak jesteś dużych rozmiarów lub masz mocne dłoni to MX Black są fajne. Niemniej do moba to każde się nadadzą. Fajne są też Kailh Browny, bardzo przyjemny klik a i do codziennego użytku fajne.

http://www.test-gear.pl/rekomendowane-klawiatury/ - co nie weźmiesz stąd to będzie dobrze.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.