• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Umarł król. Co po Zowie ec2-a.
#1
Witam, moją obecną myszkę posiadam od 2015roku jest to Zowie ec2-a, myszka wspaniała choć mająca swoje wady. Jednak kształt jest tak idealny że nie wiem czy dam radę zmienić na coś innego. Ale czasy się zmieniają kd 2015 roku minęło 7lat myszka zowie nadal jest ta sama tylko ze cena o wiele większą dlatego piszę tu na forum czy jest coś co jest w stanie mi ją zastąpić? 
  • jaką obecnie myszkę używasz: Zowie ec2-a
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 400dpi
  • czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): niska
  • czułość w Windows: 6/10
  • czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka):
  • ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps): hmm 20cm
  • w co grasz (podaj tytuły gier): csgo, apex, valorant, lol
  • jaką masz obecnie podkładkę: Zowie gsr
  • ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne):wszystkie 5
  • twój budżet: 300+
  • jaki chwyt stosujesz: fingertip/palm
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1):122
  • jesteś lewo czy prawo ręczny/a? Prawo
  • jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku):19cm
  • jaka jest szerokość twojego palca wskazującego (zmierz jak na powyższym obrazku) 1.5cm
  • czy chcesz zmienić swój chwyt?: nie
  • czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?:nie
  • co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?:boczne przyciski padły, chwyt mógłbym ciut pewniejszy
  • czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce: Tak
  • uwagi (np. co do wyglądu myszki): Mocno zastanawiam się nad DM6 bo jest tania i w sumie gdyby to nie było to to żadna strata. Ale boję się o te dziurki i o wagę plus używam Zowie gsr a w teście wyczytałem że lepiej się sprawuje na szybszej podkładce. Co prawda podkładkę też muszę wymienić ale raczej zostane przy tym modelu chociaż cena zaporowa jak za podkładkę. 
  • Czekam na opinie ekspertów i sugestie. Dziękuję za uwagę. Pozdrawiam BAX
Odpowiedz
#2
Obecnie na promce w Euro jest Sharkoon Light² 200 za 139zł.
Mysz bardzo linią bardzo podobna do serii "EC2" i myślę, że w pełni może ją zastąpić.

Giętki kabel, bardzo trwałe poboczne mikro-przełączniki i enkoder dla rolki, akceptowalna choć przeciętna jakość.
Waga dla niektórych osób jest problematyczna podczas pierwszej sesji, ale wynika to tylko i wyłącznie z kontroli myszy, wytarta G-SR temperuje bardzo ruchy i jej połączenie z ultra-lekką myszą jest przyjemne w odbiorze.
Odpowiedz
#3
Jest jeszcze Xenon 800 o bliźniaczym kształcie jak EC2. Całkiem udana myszka.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.