• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pierwszy mechanik do 850zł
#1
Hej!
Wysłałem niby maila, ale może na forum się ktoś też inny wypowie. Potrzebuję pilnie klawiatury (jak poniżej - przeklejone z maila):

Budżet: 850zł
Obecnie posiadam klawiaturę Logitech G510 i G510s (od początku jak wyszły). Fajnie się na nich pisze, ale klawisze powoli odmawiają posłuszeństwa no i wyświetlacz, który sobie zaprojektowałem ;)  Myślałem nad mechanikiem z MX speed lub Corsair OPT jednak jak już napisałem - nigdy nie miałem do czynienia z klawiaturą mechaniczna ;)
Gry - CSGO, GTA V, Cyberpunk, RTS (nie gram tylko MMO, MOBA czy jak im tam :D)
Mam raczej masywne dłonie
Można powiedzieć, że tyle samo gram co piszę :)
Nie nie musi być to strikte klawiatura pod gry.
Podświetlanie wymagane - a już najlepiej RGB :D
Używam ok 3-5klawiszy makr i tyle w zupełności wystarczy.
Dodatkowe klawisze - musowo głośność w rolce.
Podpórka - nigdy nie korzystałem :)
Klawiatura musi być pełna z blokiem numerycznym i bez przycisków pod [delete, end, page down]

Powiem tak - mega napaliłem się na Corsair K100. Piękne podświetlanie, dwie rolki (co dla mnie przy pracy w PS'ie i Acad przydatne), ale cena mnie dobija 950zł... Przekracza to moją barierę psychiczną - czy ta cena rzeczywiście przełoży się na moją pracę/grę? Jesteście moją ostatnią deską ratunku :)

Kiedyś tam myślałem też nad Logitech G910, ale jak czytam o tych siadających diodach i przyciskach to widzę swoje klawiatury - część przycisków nie działa - wbiła się do środka lub odbija bardzo wolno. Przyzwyczajenie tylko mnie z nimi trzyma, a wyświetlacz trzymał :D Teraz mam osobny także nie potrzebuję już w klawiaturze :D
Odpowiedz
#2
odp. na mailu :)
Jeżeli uznasz moją pomoc za przydatną, będę wdzięczny za lika na naszym FB https://www.facebook.com/TestGearPL

jeżeli chciałbyś nas wesprzeć -> https://buycoffee.to/testgearpl
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.