• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mysz do CS:GO, fingertip
#1
jaką obecnie myszkę używasz: SteelSeries Sensei [RAW] Frost Blue
jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 800
czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): raczej niska, obecnie 1.75 w CS:GO
czułość w Windows: 6/11
czułość w sterach myszki: 800
ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°: lekko ponad 30 cm
w co grasz: CS:GO i osu!
jaką masz obecnie podkładkę: Zowie G-TF Speed
ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): używam boczne, może być bez
twój budżet: 300 zł
jaki chwyt stosujesz: fingertip
jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce: 1+2+2
jesteś lewo czy prawo ręczny/a? prawo
jaka jest wielkość Twojej dłoni: 17,5 cm
jaka jest szerokość twojego palca wskazującego: niecałe 2 cm
czy chcesz zmienić swój chwyt?: nie
czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: tak
co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: Przede wszystkim rozmiar i sensor, obecna jest dla mnie za duża i powoli pada scroll.
czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce? nie
uwagi: Moimi faworytami są Zowie EC2-A oraz ZA13, lecz nie mam pojęcia która może się dla mnie okazać lepsza. Używałem 2 dni EC1 Evo cl i nie pasowało mi trzymanie jej palmem + była za duża. Myślałem też na kinzu v3 ale wydaje mi się że nie ma sensu z powodu jej sensora, podobał mi sie feeling a3090 w EC1.
Odpowiedz
#2
Jeżeli odpowiadał Ci kształt EC1 to mniejsza jest EC2, wiec poniekąd wiesz już czego można się spodziewać. Tyle, że kupisz już tylko EC2-A z 3310, pod kątem feelingu troszkę się różni od 3090, ale jedni go wolą inni nie. Myślę, że tak samo Ci się spodoba. ZA13 wyda Ci się mniejsza, ale z racji, że nie masz za dużej dłoni może Ci dobrze pasować. Do tego, skoro do tej pory używałeś symetrycznej to Taki ZA13 wyda Ci się po prostu mniejszą wersją Senseia. Obie powinni Ci pasować.
Odpowiedz
#3
Myślę że wezmę właśnie ZA13 z racji że odpowiada mi symetria Senseia i wydaje mi się że coś w stylu jego mniejszej wersji będzie idealne. Lubię też czasem chwycić myszkę czymś  w stylu  fingero-clawa (lekko ugięte palce bez dotykania tyłu myszki)  o czym właśnie czytałem w recenzji (tak mi się wydaje że to o to chodziło) że bardzo dobrze się to na niej sprawdza. Dzięki za pomoc.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.