• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zamiana / customizacja durgod k320
#1
Hej.
Posiadam durgoda k320 taurusa i mimo, że jestem z niej zadowolony, chciałbym zmontować coś nowego, lub ewentualnie przerobić durgoda.
Z tego co się naczytałem to pcb w durgodzie nie jest jakieś oh ah, więc pada tu pytanie. Co robić?
Interesują mnke głównie 60-65 i ewentualnie TKL.
Przydałoby się też podświetlenie (myślałem o wstawieniu ledów do durgoda, bo jest na to miejsce, ale czy soft to obsłuży?).
Kwota.. na drobne modyfikacje durgoda powiedzmy 300, na nową klawiaturkę 550 (może być wstępnie jakaś  baza, na przełącznikach konkretnych mi nie zależy).
Mogę ściągać oczywiście ze stanów czy azjj.
Jest w ogóle coś  w moim zasięgu przy takim budżecie?
Pozdrawiam :)
Btw myślałem o hot swapie, ale gdzie zauważyłem, że nie polecacie ze względu na wyrabianie się pcb..
Odpowiedz
#2
"Mody" nie zrobią piorunującego wrażenia, obcowanie z czymś zupełnie nowym będzie bardziej ekscytujące, na to bym postawił.
Wymiana "keycapsów" to nie będzie to, są niezłej jakości, więc rolę grałaby wyłącznie estetyka i frymuśne kolory.
Złożenie własnej klawiatury od podstaw to na pewno terra incognita, ale nawet podstawowe "kity" drenują portfel.

Jeżeli przybyła z innymi przełącznikami, niż "clicky", można pobawić się w jej wyciszenie.
Następnie, starannie przesmarować stabilizatory, a nawet same przełączniki, co zdecydowanie poprawni ich gładkość, ale musiałbyś odlutować je wszystkie pojedynczo, a to sporo roboty.
Odpowiedz
#3
Pytanie czy za +- 600 zł jestem w stanie sam coś złożyć.. jeśli nie, to ile powinienem liczyć? W przeciągu miesiąca czy dwóch się dozbiera, a w tym czasie można już coś zamówić.
Ogólnie durgoda mam smyrniętego i wyciszonego. Działa na prawdę fajnie. Brak podświetlenia no i ten gabaryt mnie trochę bolą.
J
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.