• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Myszka do CS:GO 250 ZŁ
#1
  • jaką obecnie myszkę używasz: A4Tech Bloody v8
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: raz 400,raz 500,raz 800.
  • czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): niska
  • czułość w Windows: 6/11,czasem 5/11
  • czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka): -
  • ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps): -
  • w co grasz (podaj tytuły gier): CS:GO
  • jaką masz obecnie podkładkę: Steelseries QcK (za niedługo wymiana na QcK+)
  • ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): Lewy,prawy i dwa boczne.
  • twój budżet: 230 zł 
  • jaki chwyt stosujesz: Palm grip
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2
  • jesteś lewo czy prawo ręczny/a?: prawo
  • jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku): 18 cm
  • jaka jest szerokość twojego palca wskazującego (zmierz jak na powyższym obrazku)? 1,5 CM
  • czy chcesz zmienić swój chwyt?: nie
  • czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: tak
  • co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: Myszka wydaje mi się być kanciasta i nie jest wygodna a sensor świruje.
  • czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce? Tak
  • uwagi (np. co do wyglądu myszki): Żadne
  • Dodam że na oku mam myszki: Zowie (nie mogę się zdecydować co do modelu) i Razer Deathadder 2013.Jeśli znacie dobry powód to Rival też.
Odpowiedz
#2
W sumie ZA12, DA '13 i EC1-A spełnią twoje wymagania, pytanie tylko jaki kształt preferujesz i możliwości. Rival może być za duży i nie trzyma się go takim typowym palmem. Wydaje mi się, że ZA12 najbardziej CI jednak przypasuje, skoro to my być tylko pod CSa.

ps. V8 to przykład szczytu nie wygody, więc nic dziwnego :P
Odpowiedz
#3
Dziękuję za odpowiedz.

Miałem dziś okazję przetestować DA Chroma i Rival.Muszę szczerze przyznać że DA wydaje mi się za małe (choć wiem że duże) a Rival tworzy bardziej palm + fingertip grip i jest to bardzo wygodne.Dłoń w cale nie jest dla niego za krótka,jest dla mnie idealny.Jeszcze tylko jedno pytanie,czy jak kupie na allegro od firmy Steelseries raczej otrzymam tą nową serię w której są naprawione gumy po bokach,co nie?
Odpowiedz
#4
raczej taa
Odpowiedz
#5
Dzięki za pomoc,mam już Rivala. Jest świetny ale czasem mam problemy bo przestaje działać i trzeba go podpiąć jeszcze raz do usb.Gdybym miał określać grip jakim go trzymał to wychodzi faktycznie na palmofinger ale jest spoko ^^.
Odpowiedz
#6
Nie powinien tak sam z siebie przestawać działać, może masz jakieś skoki napięcia na USB.
Odpowiedz
#7
Zmień port USB oraz zmień podkładkę.. rival nie działa ze wszystkimi powierzchniami. Mi bzikował i się zawieszał na skórze:) Natec m22 i ZERO problemów:)
Odpowiedz
#8
Na skórze to mi ledwo chodziły nawet kulkowe :D
Odpowiedz
#9
Bez znaczenia jak działały kulkowe:P Ważne że rival potrafił mi się zawieszać na skórce. Pewnie jakiś bug w sofcie. Na gołym blacie i innych podkładkach problem nie występował.
Odpowiedz
#10
Mam QcK przecież,dlaczego niby miałby problem występować?Cała myszka przestaje działać,nie tylko sensor.Wszystkie porty próbowałem i na każdych jest tak samo.Ostatnio światełko pod scrollem szybko migało w innym kolorze niż jest ustawione.Wyłączyłem SS Engine i przestało.Próbowałem wszystkie rozwiązania w FAQ ale nadal to samo.Support nie odpisuje od 4 dni.Zwracać myszkę czy jeszcze da się coś z tym zrobić?
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.