• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Słuchawki bezprzewodowe o okolicach 300 zł
#7
I tu poruszyles ważną kwestię :). Długość czasu baterii, szumy, opóźnienia. Niestety ale za to trzeba wyłożyć pieniądze :(. Podam ci na moim przykladzie. Kupiłem jakies słuchawki dokanałowe na BT do telefonu. Niby wszystko spoko, mikrofon do 4h pracy plus możliwość ładowania z etui do 2 razy(pod warunkiem że etui jest naladowane). Kupione od chinczyka czyli aliexpres z polecenia od pewnego czlowieka, łączny koszt 210zl. Przyszły i co... żenada. Nie liczyłem na jakąś super jakość audio, ale one po prostu brzmiały tragicznie, gubily sygnał a opóźnienia były normą. Stwierdziłem że nie i kupiłem Samsung Buds Plus i było naprawdę lepiej. Moja "kobita" kupiła sobie natomiast Apple Air Pods Pro i muszę przyznać jako przeciwnik nagryzionego jabłka to jednak te dokanałówki robią naprawdę swietną robotę.

Sumarycznie... Za 300zl na bank coś znajdziesz z słuchawek wireless bądź BT. Ale jestem pewien że będziesz się irytować :).

Swoją drogą na polskim amazonie https://www.amazon.pl/bezprzewodowe-sluc...8360&psc=1

Ja za swoje rok temu płaciłem 500zł na promce :D
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Słuchawki bezprzewodowe o okolicach 300 zł - FreeQ - 05-16-2021, 04:31 PM

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.