• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Myszka za +/- 200 zł
#1
Siemka, poszukuję nowej myszki aktualnie używam Cougar Revenger S (myślałem nawet nad zakupem drugiego jednak brak kontaktu z producentem, mnie trochę do tego zniechęcił, zgłaszałem BUG gdzie po włączeniu komputera myszka działa dużo wolniej niż jak przełączę DPI wracając do swojego). W między czasie używałem Deathaddera Elite oraz G305, pierwsza jest delikatnie za duża, druga za mała.

jaką obecnie myszkę używasz: Revenger S
jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 400/800
czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): niska
czułość w Windows: default 6/11
czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka):
ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps): pół podkładki?
w co grasz (podaj tytuły gier): CSGO
jaką masz obecnie podkładkę: Roccat Kanga
ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): tylko jednego zazwyczaj bocznego
twój budżet: +/- 250 zł
jaki chwyt stosujesz: palm czasami połączenie claw z palm
jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2
jesteś lewo czy prawo ręczny/a? prawo ręczny
jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku): 19.5
jaka jest szerokość twojego palca wskazującego (zmierz jak na powyższym obrazku)? 10.5
czy chcesz zmienić swój chwyt?: nie
czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: muszą być 400/800
co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: szybko pojawia się dwuklik
czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce? Raczej tak
uwagi (np. co do wyglądu myszki): bez znaczenia
Odpowiedz
#2
Mając taką dłoń, Deathadder nie powinien sprawiać wrażenia, że mysz jest za duża.
Pozostając przy ergonomicznych kształtach, czerpiących z klasycznej Intellimouse, rozważyć warto Glorious Model D/D-.
> https://www.test-gear.pl/testy-i-recenzj...-d-oraz-d/
Poza Omronami, otrzymujesz naprawdę żywotne komponenty.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.