• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podkladki materialowe
#1
Witam


jak w temacie ile takie podkladki powinny wytrzymac, zanim straca slizg itp i trzeba bedzie wymienic na nowa ?
Odpowiedz
#2
Zdecydowana większość podkładek materiałowych po około 6 miesiącach, ma wyczuwalne zmiany w ślizgu, nie oznacza to jednak, że trzeba taką podkładkę od razu wymienić - zmiany są nieduże.
Podkładki wykonane z materiału Cordura, znoszą lepiej eksploatację.
Ważnym jest, by podkładki prać - wiele z nich odzyskuje częściowo pierwotne właściwości.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#3
A moglbys mi powiedzac jak nalezy prac taka podkladke ?

Z racji tego ze czesto myje rece na podkladce pojawiaja sie widoczne biale plamy z osadu po myde, wtedy mysz sie zacina ( tzn wyglada to tak jakby ktos lapal mnie za reke i przytrzymywal), czy po wypraniu takiej podkladki, bedzie smigac jak prawie nowa ?
Odpowiedz
#4
Pod bieżącą wodą, wspomagając się na przykład gąbką do mycia naczyń.
Podkładki z "coatingiem" jak QCK+ Limited czy Goliathus Speed, są problematyczne - nałożona grafika po kilkunastu miesiącach zdaje się być zużyta i odzyskanie gładkiej powierzchni może być niemożliwe.
Niezależnie od typu powierzchni, wymycie z pewnością pomoże.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#5
Mam Dm Pad L  sprobuje ja umyc


Gabka i woda wystarczy, czy trzeba uzyc jakiegos detergentu ?
Odpowiedz
#6
Cokolwiek co nie uszkodzi powierzchni, płyn do garów też może być;)
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#7
Ja raczej sugeruje najpierw odkurzać odkurzaczem, a myć w ostateczności. Nigdy nie używaj mydła, jeżeli zatłuściłeś to płyn do mycia naczyń gdy nie masz wyboru. Jak tylko masz powierzchowny brud, czy to z naskórka czy kurzu to sama woda i delikatnie ścierką kuchenną. Gdy za mocno musisz trzeć np. gąbką to włókna zmogą puszczać lub pęcznieć lub strzępić się i to zmieni Ci ślizg. Nie używaj niczego szorstkiego. Prania nie polecam, aczkolwiek czasami nie ma wyboru, zwłaszcza jak szkoda Ci na nową podkładkę. Imo jak używasz DM pada to pkup sobie XXL i obracaj co parę miesięcy i będziesz miał długo dobry ślizg.

Z podkładką jest tak, że jak dużo grasz to licz się z tym, że powinieneś ją wymieniać tak co 8-12 miesięcy.
Jeżeli uznasz moją pomoc za przydatną, będę wdzięczny za lika na naszym FB https://www.facebook.com/TestGearPL

jeżeli chciałbyś nas wesprzeć -> https://buycoffee.to/testgearpl
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.