• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Myszka do 300 zł. Potrzebuję profesjonalnej porady.
#16
Viper Mini? Muszę jeszcze poczytać o niej, choć opinie są mieszane. Burst Core mógłbym przetestować, ale chyba tylko tyle bo podobno ma twardy klik. MM720 teraz już nie wykluczam, bo po doświadczeniach z Modelem D- i Kone Pure Ultra jej kształt nie wydaje mi się już taki zły :) Ale brak jakiegokolwiek przycisku na wierzchu mocno mnie odrzuca (już jeden jest dla mnie kompromisem).

Xtrfy M42? Niestety odpada, bo nie ma oprogramowania do zmiany funkcji przycisków. Nie wiem kto wpadł na pomysł, że brak softu to dobry pomysł :/

A jeżeli poszlibyśmy bardziej w stronę czystego fingertipa? Bo zauważyłem, że często przełączam się na niego jeżeli mam sięgnąć gdzieś dalej na ekranie. Natomiast finger v2 stosuję jak scrolluję strony lub wykonuję ruchy na niewielkiej przestrzeni.

Faktycznie preferuję mniejsze myszki, takie które można dobrze chwycić i kontrolować nadgarstkiem. Jeżeli miałbym się przyzwyczaić do jakiegoś chwytu to na pewno bliżej mi do czystego fingera, niż do clawgripa lub palma i ruszania przedramieniem.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Myszka do 300 zł. Potrzebuję profesjonalnej porady. - Kartofl - 03-13-2021, 09:41 PM

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.