• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Myszka do 300 zł. Potrzebuję profesjonalnej porady.
#11
Mam już u siebie Model D-, ale to niestety nie to :( Jakoś nie leży mi dobrze w dłoni. Nie wiem czy to wina kształtu, ale wydaje mi się nieco za duża i nie mogę jej jakoś pewnie złapać. Może to przez to, że grzbiet jest przesunięty w przód? Nie wiem. Wszystko inne natomiast na plus: super kabel, świetne przyciski główne i boczne, bardzo dobra rolka, piękne podświetlenie, lekki klik.

Wyżej narzekałem nieco na kształt Kone Pure Ulta, ale o dziwo na tej myszy mam zauważalnie lepszą precyzję ruchów (od Xorneta II też). To wgłębienie na kciuka jednak robi robotę. Ciągle jednak jest kilka zastrzeżeń co do kształtu i umieszczenia bocznych przycisków.

Co teraz? Iść w MM710? Czytam, że mysz fajna, ale nieco wycofany kursor przeszkadza graczom high sens, którzy sporo używają nadgarstka. Plus ma szeroki i wysoki tył, co może przeszkadzać nawet fingertipowcom. No i cienkie ślizgacze, które mają haczyczyć o podkładkę.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Myszka do 300 zł. Potrzebuję profesjonalnej porady. - Kartofl - 03-11-2021, 06:44 PM

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.