• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
klawiatura mechaniczna
#1
  • twój budżet:120$/500zl max
  • jaki chcesz rodzaj klawiatury (membranowa czy mechaniczna)?mechaniczna
    - jeżeli mechaniczna: jaki chcesz  rodzaj przełączników – jeżeli nie wiesz, to napisz nam:

    1. czy masz masywne dłonie czy nie? tak
    2. czy dużo piszesz na klawiaturze? 
    3. czy ma to być klawiatura w 100% pod gry?90% pod gry 10 % pisanie
  • czy chcesz podświetlenie? tak. Często piszę po ciemku wiec potrzebuje podświetlenia. Nie chce żadnych pseudo gamerskich dodatków jak czerwony ESC WSAD itp.
  • czy chcesz makra?nie
  • czy chcesz dodatkowe klawisze? nie
  • czy potrzebujesz podpórkę pod nadgarstek? omeg się dostosować
  • czy może to być klawiatura typu tenkeyless (bez numapda lub numpad w miejscu del, end, ins)? chcę numpad
  • twoje uwagi (wygląd, firma): 
  • Zalałem wczoraj klawiaturę mechaniczna SPC GK550(brown). I tu zaczyna się historia. Przez to wróciłem do membranowej Corshair K55. I szczerze droga membranowa klawiatura Corshaira bardziej mi pasuje niż budżetowa mechaniczna SPC( szczególnie jestem zrażony do brązowych przełączników. Możliwe ze popełniłem błąd wybierając brązowe przeliczniki przeważnie grając (LOL lub inne FPS) i nie potrzebnie wziąłem je tak mało pisząc. 
  • Moją pierwszą klawiatura ponad 10 lat temu była Logitech Flat Keyboard (jak wpiszecie w google to wam wyskoczy) Stłoczone  przyciski i niski profil. Dalej dla mnie jest to wzór dla klawiatur i jeśli są mechaniczne podobne do tej byłoby super. Jedyna LOW PROFILE jaka znalazłem to corshaira chyba za 900 zl więc odpada. 
  • Z przeglądania forum zrozumiałem że najlepsze dla mnie będą przełączniki SILVER lub RED .
  • Muszę miec NUMPAD
  • Preferowane podświetlenie RGB albo minimalistyczne jak w Logitech g413.
  • Wiem ze za taka kwotę oczekuję sporo ale poproszę o jakieś propozycję /może się wstrzymam i odłożę więcej na lepszy sprzęt. 
Odpowiedz
#2
Imo to warto na XPG Summoner popatrzeć z MX Silverami. Boje się jednak trochę, że może wysokoprofilowe mechaniki nie są dla Ciebie po prostu. Niemniej bez przetestowania nie dowiesz się tego, jak weźmiesz ze sklepu to możesz zwrócić do 14 dni zawsze, także w sumie nie ma się czego bać.
Jeżeli uznasz moją pomoc za przydatną, będę wdzięczny za lika na naszym FB https://www.facebook.com/TestGearPL

jeżeli chciałbyś nas wesprzeć -> https://buycoffee.to/testgearpl
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.