• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Słuchawki bezprzewodowe z mikro do 800zl
#1
Witam ponownie wszystkich
  • jakie obecnie używasz? Hyperx Cloud 
  • czy używasz dedykowanej karty muzycznej/dac/amp ?
    - jeśli tak – to jakiej?
    - jeśli nie – czy planujesz kupić i w jakiej kwocie?
     --- jeżeli nie planujesz kupować karty to podaj swój model płyty głównej lub chipset realteka (np. ALC1150) musiałbym sprawdzić edytuje potem. 
  • słuchawki mają być w 100% do gier // głównie gry trochę muzyki // gry i muzyka po równo ? (wybierz jedną opcję) 70/30% zdąży się oglądać film i słuchać muzyki jednak głównie gry bo od muzyki mam inne słuchawki 
  • jakiej muzyki głównie słuchasz? Rap, electro 
  • w jakie gry grasz (która jest priorytetem)? CSGO głównie 
  • twój maksymalny (nieprzekraczalny pod żadnym pozorem) budżet? 850zl
  • stawiasz na 1 miejscu dźwięk czy komfort? Komfort oczywiście ale w tym budżecie dźwięk musi być chociaż tak dobry jak w obecnych słuchawkach 
  • jaki chcesz typ słuchawek: otwarte, pół otwarte, zamknięte (jak nie jesteś pewien to napisz w jakim otoczeniu grasz)? Preferuje zamknięte
  • wolisz słyszeć wszystko bliżej Ciebie czy dalej (większą - lepiej w grach czy mniejszą scenę) ? To i to ważne 
  • czy będziesz często podróżował ze słuchawkami (np. na lany)? Nie rzadko je gdziekolwiek zabieram 
  • co w obecnych słuchawkach Ci przeszkadza? Co chciałbyś zmienić? Obecne słuchawki mam już dobry kawał czasu i trochę się zniszczyły i kable już nie stykają. Generalnie wygoda i dźwięk brakuje tylko bezprzewodowosci 
  • dodatkowe uwagi (np. wokół uszne, douszne, wygląd, rodzaj padów): myśle nad logitech g pro x wireless, jakimiś Hyperx wireless bądź steelseries arctic 7 wireless 
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#2
Mozesz potestowac Sennheiser GSP 370 :D. A tak to bym unikał G PRO wireless, przerost formy nad treścią :).
Odpowiedz
#3
Spróbuje g pro i senheiser i dam znać
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#4
G pro zamówiłem odebrałem pograłem i zwracam ponieważ gniota mnie w ucho. Brak im do wygody starych cloud 1. Wielkie rozczarowanie. I tez trochę jakby ciężkie tak to mogły by być.

Zamawiam arctisy 7 oraz seinhesier gsp 370 i dam znać. A jeśli żadne z nich mi nie spasuja to poczekam na cloud 2 wireless maja być w przyszłym roku.
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#5
Taaa G PRO cisną nieziemsko, mikrofon niby ma być spoko a tyłka nie urywa. Niestety nie do końca mogę coś tu podpowiedzieć. Słuchawki bezprzewodowe zawsze ograniczają jakość sygnału dlatego nigdy mi nie podchodzą.
Odpowiedz
#6
Znaczy mi w lewe ucho nie uwierało ale w prawe tak. Zauważyłem ze cloudy od membran do końca poduszki są prawie dwa razy większe i w przypadku logitechow ucho ocieralo mi o twarda membranę w słuchawce i powodowało ból po około 20-30minutach także dyskwalifikacja dla mnie.

Dziś przyszły arctisy 7 spróbuje zobaczymy.

Seinhesery dojdą dopiero po 22 grudnia także tez zobaczę a jak żadne nie podejdą to wszystkie zwracam i czekam na Hyperx cloud 2 wireless i to za niecałe 6 stówek i wiem ze będę zadowolony
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#7
Póki co są o wiele lepsze od g pro x. Jednak zaczekam na seinheisery i zdecyduje.
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#8
Arctisy całkiem spoko jednak to nie to.

Zamówiłem jeszcze logitech g733 całkiem fajne cena/ możliwości ale moje cloudy grają o wiele lepiej także jeszcze protestuje ale raczej pójdę do zwrotu póki co. W przyszłym tyg powinny dojść sennki których jestem ciekawy a jak nie to czekam do stycznia- lutego na Hyperx cloud 2 wireless i to będzie gamechanger :)
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#9
Daj znać jak Senki się sprawdzą :).
Odpowiedz
#10
Jakościowo super, dźwiękowo tak na 70% jestem zadowolony. W porównaniu do Hyperx jest wyraźnie gorzej wiec chyba nie zostaje mi nic innego tylko czekać na Hyperx wireless

Edit. Po ustawieniu eq w sofcie do słuchawek jestem bardzo zadowolony i daje im szanse na test
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.