• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fingertip grip - do 250zł - po fk1
#1
- obecna mysz: Zowie fk1
- rozdziałki w grach: 1920x1080 / 1280x1024
- DPI: 800
- czułości w grach: 1.3 na 1280x1024 - 1.55 na 1920x1080, przy m_yaw i m_pitch = 0.022
- czułość w Windows: 6/11 (środek)
- czułość w sterach myszki: -
- pełny obrót: ~40
- gram w: CS:GO
- podkładka: zowie G-SR
- wielkość dłoni 17cm
- szerokość palca wskazującego 1.5cm
- czy chcesz zmienić swój chwyt? nie,aczkolwiek czasami przechodzi na palm grip (nie wiem czemu)
- czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce? tak
- ilość przycisków: 3, boczne mogłyby być, ale nie jest to priorytet
- budżet: 250zł
- chwyt: fingertip grip
- uwagi: wygoda,brak input laga na przyciskach (jak w fk1).
- powód zmiany : Prawdopodobnie uszkodzone PCB w fk1 (tak przynajmniej zowie twierdzi,wysyłam na gwarancje. Myszka po chwili grania traci prędkość) i muszę mieć jakąś myszkę. Szczerze mówiąc nie widzę nic szczególnego w tej fk1,do tego brakuje mi miejsca po prawej stronie myszki (mam rozstaw 1-2-2). Rozmiarowo mi całkiem odpowiadała fk1

Celowałem w EC2-A,Roccat Pure Military,ASUS Strix Claw lub Logitech G303. Co będzie dla mnie odpowiednie? A może DA13? Albo jakąś zowie z serii za?
Odpowiedz
#2
pod fingera lepiej się nada Zowie EC2-A, FK1 nie bardzo tam pasuje. Kone Military również mógłby być, jego to można łatwo znaleźć w tych dużych sklepach jak media, saturn wiec warto się tam udać i przymierzyć
Odpowiedz
#3
(07-08-2015, 08:05 PM)Hya napisał(a): pod fingera lepiej się nada Zowie EC2-A, FK1 nie bardzo tam pasuje. Kone Military również mógłby być, jego to można łatwo znaleźć w tych dużych sklepach jak media, saturn wiec warto się tam udać i przymierzyć



dzieki za informacje,jutro się przejde i ogarne ją.
Odpowiedz
#4
przymierzyłem i wziąłem kone military :)

jakie DPI będzie dla niej najlepsze? 900?
Odpowiedz
#5
To tak jakbyś spytał jaki rozmiar majtek jest najlepszy.
Wszystkie wartości dpi od 50 do 5000 w kone pure military są natywne (oprogramowanie nie ingeruje w ich wartości) więc zasadniczo dobra będzie każda. Jezeli pytasz o to, jaka najlepiej się sprawdzi w csie to zasadniczo przyjmuje się, że do fpsów optymalne wartości znajdują się w przedziale od 400 do 800 dpi, możesz również sugerować się ustawieniami najlepszych graczy co częściowo możesz znaleźć tu:
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1...y8/pubhtml
Odpowiedz
#6
chodziło mi o natywną.

A odnośnie lodu. Najlepiej jest skonfigurować go na very low jak mniemam?
Odpowiedz
#7
Wybacz poniosło mnie :P
Co do LODa tutaj raczej decydują preferencje graczy oraz podkładka, najmniejszy lod jest raczej przeznaczony dla plastikowych podkładek, na materiałowych może skutkować nieprawidłową pracą sensora. zacząłbym od trochę większego niż średni i z czasem określał, czy taki mi odpowiada (jest to odległość od podkładki na jakiej sensor nadal odczytuje ruch). Pozostałe ustawienia jak przyciaganie kątowe czy akceleracja z zasady ustawia się na 0, inne rzeczy w wartościach domyślnych.
Odpowiedz
#8
:D
Odpowiedz
#9
Czyli rozumiem,że lod ustawić na normal lub off? Mam do wyboru off,normal,low i very low.
Odpowiedz
#10
Tak, normal. Wydawało mi się, że w sterownikach roccata był tam taki suwak do zmiany LODa, ale chyba w innej myszy.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.