• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Roccat Burst
#1
Widziałem nowe twory od Roccat. Będą dwa modele Core i Pro. Niższy chyba bez swiatełek i sensor 3331, wyższy topowy sensor i swiatełka. Niby przełączniki autorskie Titan, wiem że wersja Pro będzie je miała, nie wiem jak Core ale po reklamach widać że chyba tak. Sama mysz wygląda dość niemiecko :D czyli prosto ale ma swój urok. Przednie klawisze osadzone nisko i dość wysoki tyłek, wydaję się dobrą opcją dla Claw-grip. Sama konstrukcja dość podobna do endgame gear mx1 czy rival 3.

https://pl.roccat.org/Mice/Burst-Core
Odpowiedz
#2
Przełączniki jakby na bazie LK od Bloody, bo chyba podobna technologia. Ciekawe, jak w praktyce z nimi będzie
Jeżeli uznasz moją pomoc za przydatną, będę wdzięczny za lika na naszym FB https://www.facebook.com/TestGearPL

jeżeli chciałbyś nas wesprzeć -> https://buycoffee.to/testgearpl
Odpowiedz
#3
Cieszy fakt faktury na bokach gryzonia. Do pracy używam Kaina 100 i ten meszek naprawdę wspomaga gripa.
Odpowiedz
#4
rozmiarowo to taki roccat kiro. szkoda tylko że nie dali możliwości customizacji boczków bo taką lekką wersję kiro bez przycisków bocznych i z lepszym sensorem bym chętnie przytulił.
Odpowiedz
#5
No i jak tam, skusił się ktoś na tego gryzonia? Cena mnie tak zaszokowała, że chyba nie wytrzymam i kupię. Gdzie tkwi haczyk? Czy ten sensor 3331 w wersji Core ma jakieś wady? Jak ze stabilnością 1000Hz?
Odpowiedz
#6
FreeQ nabył.
"Feeling" głównych przycisków może wydać się dziwaczny i wymaga przyzwyczajenia, optyczne mikro-przełączniki.
Wariant Core ma gumowy, klasyczny przewód, poza tym brak znacznych wad.
PMW3331 to bardzo dobry, budżetowy sensor, jedynym mankamentem jest niemożność zmiany LOD - dla niektórych będzie to istotny minus.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#7
Kupiłem i jestem zadowolony :). Grywam głównie w FPSy i do pracy też. LOD kompletnie nie przeszkadza ponieważ używam średniego DPI 1000. Czuć że jest to mysz zbudowana z plastiku. Ale jednak nie aż tak że człowiek myśli że zaraz się rozleci, po prostu jest z tych myszek lekkich więc materiału(powłoki) mniej. Fajny scroll, przyciski są ok, nie jest to poziom Zowie S2 ale na bank lepiej się sprawdzają niż Logitech G203. Ciężko dać bezpośrednie porównanie ponieważ model modelowi nie jest równy(nawet ten sam). Kwesia kabla w zależności od preferencji, jest i działa. Nie jest tak genialny jak w CM MM710 ale lepszy niż wczesniej wspominany G203. Coś na pograniczu Zowie czy SS Rivala/Sensei.

Ogólnie za 100zł + - jest naprawdę świetną(mega) opcją szczególnie pod Claw-gripa. Co powoduje że istnienie takiego wlasnie Logitech G102/203 przestaje mieć kompletnie sens(ale to dla mnie). Aaa i boki myszki wydają się mieć jakąś dodatkową powłokę, ale jest to po prostu zmienina faktura tego samego plastiku z którego jest zbudowana mysz.
Odpowiedz
#8
Dzięki za odpowiedzi!

"Feeling" głównych przycisków może wydać się dziwaczny i wymaga przyzwyczajenia, optyczne mikro-przełączniki.

Jeśli feeling jest podobny do tych z Viper Mini, byłbym wniebowzięty!

A jak ze ślizgaczami? Obecnie używam Xtfy M4 i ślizgacze są zbyt wolne dla mnie, nawet na DM Padzie, po tygodniu jeszcze bardziej, mam wrażenie, zwalniają. W recce M4 pisaliście:
Zapewniają bardzo gładki, średnio szybki (trochę szybsze od logitechowych, ale wolniejsze od Roccatowych lub DM'a.
Czy te w wersji Core też są szybsze od M4? Widziałem na stronie Roccata, jak się chwalili, że w wersji Pro te ślizgacze były poddane obróbce cieplnej czy coś. W każdym razie mile wspominałem ślizgacze z Kone Pure Military.
Odpowiedz
#9
Akurat dla mnie ślizgacze w tym gryzoniu powodują że mogę mówić same pozytywy. Nie zapominaj że to mysz za 100zł. No i nie miałem wersji PRO.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.