• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mysz FPS do 150 zł? Nowa podkładka ?
#4
Rivala 300 kupiłem nie długo jak wszedł na sklepy, jeszcze 600 nie było ;),Razera już miałem. IE 3.0 wtedy nie było ;) . Sugerowałem się że był pod palm gripa, był dużo myszką, patrząc z góry wydawały mi się podobne(Wg zaleceń z rozmiar dłoni powyżej 19.5 cm,brać jak największą myszkę wyprofilowaną(http://www.test-gear.pl/gripy/),chociaż wyżej czerwoną czcionką piszę o ergonomiczny kształcie ).

Przechodząc z Razera DA black ed, jak dobrze pamiętam chyba mi lepiej leżał DA ze względu na to że miał przyciski które bardziej szły ku górze i lepiej wyprofilowany do moich dłoni.

DM6 wygląda ciekawie, jestem zainteresowany. Wersja S czy bez.? Chyba już nie chce żadnej myszki serii rival z SS, chyba mi ten kształt nie odpowiada,ani 310 ani 600(za dużo bajerów). Czy uważacie że ta DM6 będzie rozmiarowo dobra dla moich dłoni?CO sądzicie o lix plus?Jak ze ślizgaczami

No dobra, a co z podkładką.?Biorąc pod uwagę dwa warianty , obecny Rival 300 i nowy DM6.Nowy Qck czy coś innego(ROCCAT Taito XXL) ?Czy plastik ?Szczerze nie jestem przekonany co do plastików.Miałem Sphex i strasznie mi zjadł ślizgacze w DA.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Mysz FPS do 150 zł? Nowa podkładka ? - AseQ - 07-15-2020, 02:59 PM

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.