• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mysz gł. do FPS. Palmo-claw, Huano
#34
Po asymilacji linii WMO, doceniłem bardzo ten kształt, daje mi świetną kontrolę, ale...
Bóle nadgarstka wciąż się pojawiają, choć naprawdę sporadycznie, to potrafią wyłączyć na kilka minut.
Zarzuty mam przede wszystkim do prawego boku, z pewnością jest to substrat wielu zdrowotnych problemów, vel nieznośny dla osób o bardzo małych dłoniach, prawy bok serii Kone Pure, przypomina nieco wyprofilowanie WMO, a bur dotyczących niewystarczającego komfortu, przeczytałem wiele.

XM4 ze względu na łudzący komfort myszy "ambi-like", okazać mógłby się akuratnym wyborem dla chwytu 1+3+1, pierwszorzędnie jednak wybrałbym przytoczonego wielokrotnie Sharkoona, bardzo spolegliwa i doceniona linia.

"Szkoda, że DreamMachines zamiast ciężkich mych nie wydało jakiejś ergo lekkiej, np. takiego DM4 z dziurami."
Plany i postanowienia zapewne są, niemniej nie wiem ile z nich uda się zrealizować w tym roku.

"Ciekaw jestem, co się z nimi dzieje, jakiś czas temu słyszałem, że mają wielkie plany, a tymczasem cisza, nawet ciężko się skontaktować z ich supportem."
We wszelakich społecznościach spowili wieloma obietnicami, które okazały się mrzonkami - głusza, nie zapowiedzieli tak naprawdę nic oficjalnie.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Mysz gł. do FPS. Palmo-claw, Huano - XeXu - 08-12-2020, 10:37 PM

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.