• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mysz gł. do FPS. Palmo-claw, Huano
#28
Faktycznie, mój błąd z tym skrótem. Mini.

Próbowałem trzymać ją na różne sposoby, najczęściej jest to zrelaksowany Pincer Claw z tej graficzki.

Jeśli chodzi o prawą ściankę, to próbowałem układać mały palec poniżej środka, ale myszka jest za wąska o 5-15mm, by ją komfortowo i pewnie chwycić w ten sposób. Środek to już w ogóle katastrofa przez to wcięcie.
Przy 1-2-2 najlepiej było przy wyprostowanym małym palcu zaraz pod serdecznym, choć w dalszym ciągu było to dla mnie niekomfortowe, pewnie ze względu na to, że mimo wszystko miejsce, na którym spoczywał palec serdeczny, było szersze niż miejsce, gdzie leżał mały palec.
Jak bym nie złapał 1-2-2, tak brakuje mi kontroli w grach, mam "skurcze" czy też po prostu mały palec po czasie wisi sobie w powietrzu lub na podkładce.

Ostatecznie jakoś to jest przy 1-3-1, dalej Pincer Claw, mały palec bardziej z przodu, lekko wygięty tak jak kciuk z drugiej strony. W grach większa kontrola, trochę mniejszy dyskomfort.

Mimo wszystko zwrot zaakceptowany przez Amazon i najprawdopodobniej ją oddam. Pisałem do nich, by się upewnić, czy jest dalej możliwość oddania po 14 dniach i ponoć nawet kurier jest przedpłacony, więc jak jest możliwość oddania i wypróbowania innej, to czemu nie. Ma ktoś doświadczenia ze zwrotami na Amazonie, przejdzie to?

Sharkoon Light 200 kusi (Xenon droższy i ponoć ma 12ms debounce'a). Kształt EC jest ponoć bardzo uniwersalny. Na pewno byłaby ulga dla małego palca, profil opadający w prawą stronę również na plus, bo zawsze nadgarstek próbuje mi się tak układać. Mogę spróbować clawem, mogę i wrócić do palma. Najzabawniejsze będzie, jak mimo wszystko będę ją łapać 1-3-1. Coś w tym chwycie jest, na Mionixie Castorze też wyniki miałem lepsze na 1-3-1, mimo że mycha leżała idealnie na 1-2-2. Odstraszają Omrony (choć dobrze, że jest to wersja 20-milionowa i ponoć przyciski są dość twarde), niewiadomej jakości boczne przyciski, gdzieś wyczytałem, że krawędzie ślizgaczy nie są zaokrąglone? Oj, będzie mi brakować przycisków Vipera Mini...
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Mysz gł. do FPS. Palmo-claw, Huano - Zares - 08-05-2020, 02:56 PM

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.