• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Następca SS Rival 310
#1
Witam serdecznie,

jestem w trakcie szukania nowej myszki. Zastanawiam się nad kilkoma modelami przez co szperam w internecie i ciągle szukam różnych opinii/testów.
Niestety nie mogę sam się zdecydować, więc przychodzę tu na forum, prosić Was o pomoc.
Modele jakimi jestem zainteresowany to:

Bezprzewodowe:
- Logitech G Pro Gaming Wireless- najdroższa chyba w zestawienu- nieprofilowana ale lekka oraz polecana przez znajomego;
- Logitech G703 Hero LIGHTSPEED- profilowana, mój faworyt, można ją dorwać np. w Sferisie za ~300 zł. Wiem, że tak jak ww. G Pro posiada sensor "Hero"- czyli odpowiednik PixArt 3366 i TrueMove3 z mojego Rivala jeśli się nie mylę?
- Roccat KAIN 200 Aimo- również jestem bardzo zainteresowany tą myszką, z tego względu że ma ciekawy kształt oraz producent zapewnia szybszą reakcję kliku niż w innych myszkach- zapewne to tylko chwyt marketingowy, ewentualnie może miał z nią ktoś jakąś styczność i może się na jej temat wypowiedzieć? Jaki ma sensor?

Przewodowe:
- SPCGear Lix Plus- chyba najtańsza i najlżejsza w zestawieniu, mam klawiaturkę mechaniczną ich firmy i bardzo sobie chwalę, sensor PixArt 3360;
- GloriousPC Model O/D- droższy odpowiednik ww. Lixa z tym samym sensorem. Z opinii wynika że ma bardzo słabej jakości kabel, który przy szybszych ruchach mychą zaczyna się luzować i przerywać sygnał?
- SteelSeries Sensei Ten- najnowsza mycha od SS, z najnowszym sensorem TrueMove PRO (odpowiednik PixArt 3389?). Bardzo ciekawa opcja- Miałem już kilka mych od SS i również byłem bardzo zadowolony jakością wykonania i przyjemnością użytkowania.

I to by było na tyle... raczej przy zakupie myszki celowałbym w tą bezprzewodową- mimo że posiadam MouseBungee to i tak kabel potrafi mnie czasem wkurzyć i postawić opór przy dalszym ruchem mychy. 
Obecnie gram w CoD:Warzone, czasem jeszcze CS:GO i może niedługo w Valorant- także zależy mi na jak najlepszym sprzęcie pod względem technicznym.

Z góry dziękuję za odpowiedzi i rady!

P.S. Przydałaby się nowa podkładka do mychy jak już się zdecyduję. Obecnie posiadam QCK+ SK-Gaming Edition, natomiast przesiadłbym się na coś "szybszego i płynniejszego".
Odpowiedz
#2
podaj jakiś model który Ci pasuje kształtem i który użytkowałeś, bo ciężko Ci wskazac co lepsze jak wszystkie kształty podałeś inne ;D
Jeżeli uznasz moją pomoc za przydatną, będę wdzięczny za lika na naszym FB https://www.facebook.com/TestGearPL

jeżeli chciałbyś nas wesprzeć -> https://buycoffee.to/testgearpl
Odpowiedz
#3
Trafiłem w komputroniku na zniżkę na Kain 200 Aimo (300zl). Mychę dostałem wczoraj i póki co nie mam na co narzekać. Przyciski oraz scroll działają super, wydaję mi się że lepszego kliku nie miałem. Laser też, nie ma opóźnienia ani rozłączania. Do kształtu muszę się jeszcze przyzwyczaić ale w końcu nie wk*** mnie kabel.
Dodatkowo wpadła podkładka Corsaira MM350 XL Champion też na zniżce za 69zł- bardzo fajnie razem się komponują.

Korzystając z okazji- jeśli byłby ktoś zainteresowany, mam na sprzedaż:
- Fnatic GEAR Flick 2- mycha praktycznie nie była używana, miałem ją na wypadek padnięcia Rivala 310. Nie posiadam pudła do niej, ale jest w stanie perfekcyjnym (120zł);
- SteelSeries QCK+ SK Gaming Edition- stan bdb (30zł);
- Podkładka XXL "Pompa Team", wymiary: 60cm x 40cm x 3mm- nieużywana, wygrałem ją na turnieju kiedyś (40zł).

Pozdrawiam serdecznie!
Odpowiedz
#4
Seria Kain Aimo to świetne myszki, więc będziesz zadowolony. Mam Kain 100 Aimo, tańszą wersję, ale chwalę i używam odkąd ją kupiłam. Jak przenoszę się na inne myszki, to bardziej odczuwam ich wady. Tutaj scroll, klik, kabel, solidność, precyzja jest świetna.
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.