• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SteelSeries Rival 110 VS Razer Deathadder Essential
#1
Witam,

Zastanawiam się która mysz będzie lepszym wyborem, z tego co patrzyłem opinie mają podobne. Niestety nie mogłem znaleźć porównania sensorów. Wiem, że SteelSeries Rival 110 posiada TrueMove1 a Razer Deathadder Essential ma 5G ale który jest lepiej skalibrowany? W razie czego podaje także swój wzór na dobór myszki.
 
§ jaką obecnie myszkę używasz: Gigabyte M6900

§ jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 1600
 
§ czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): niska-średnia
 
§ czułość w Windows: średnia
 
§ czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka): 1600
 
§ ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps): 23,5 cm
 
§ w co grasz (podaj tytuły gier): Call of Duty Warzone, Hunt Showdown, Quake Champions, Mordhau
 
§ jaką masz obecnie podkładkę: poliester na tkaninie
 
§ ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): 5 (2 boczne)
 
§ twój budżet: 150 zł
 
§ jaki chwyt stosujesz: Palmo – Claw, z naciskiem na Claw
 
§ jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2
 
§ jesteś lewo czy prawo ręczny/a? Praworęczny
 
§ jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku): 19 cm
 
§ jaka jest szerokość twojego palca wskazującego (zmierz jak na powyższym obrazku)? 2,1 cm
 
§ czy chcesz zmienić swój chwyt?: Nie
 
§ czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: Tak
 
§ co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: Scroll się uszkodził i ciężko chodzi, powoduje to pewne trudności podczas przewijania, czyszczenie nie pomaga, po kilku tygodniach problem powraca. Czasami myszka wydaje się trochę niedokładna.
 
§ czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce? Tak

§ uwagi (np. co do wyglądu myszki): -

 
Czekam na wasze opinie
Odpowiedz
#2
Tylko te dwie bierzesz pod uwagę?
Odpowiedz
#3
Jeśli seria Rival, to na pewno nie 110, ma ogrom wad, jak już to Rival 3.
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.