• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowa mysz po Rival 300
#1
  • jaką obecnie myszkę używasz: Rival 300
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 600
  • czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): średnia
  • czułość w Windows: 6
  • w co grasz (podaj tytuły gier): Apex, WoT, różne strategiczne
  • jaką masz obecnie podkładkę: Steelseries QcK
  • ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): Tak, 2
  • twój budżet: ok. 300zł (ewentulanie +50zł jeśli będzie warto)
  • jaki chwyt stosujesz: Fingertip grip (v2) czasem Palm grip
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2
  • jesteś lewo czy prawo ręczny/a? Prawo
  • jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku): 20,5cm
  • czy chcesz zmienić swój chwyt?: Wolałbym nie
  • co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: Starła się guma przy kciuku, skaczący scroll.
  • czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce? Tak
  • uwagi (np. co do wyglądu myszki): Fajnie jakby miała podświetlenie RGB (ale nie musi mieć).
Myślałem nad takimi opcjami jak Rival 600, G502 Hero, Deathadder Elite. Jedynie miałem styczność z wyprofilowanymi mychami. Przed Rival 300 miałem G700 co była troszkę za mała moim zdaniem (aczkolwiek nie "zużyła" się tak samo jak od steelseries). Przyglądałem się Glorious model O ale boję się że przy dłuższym użytkowaniu strasznie się zabrudzi w dziurach oraz wew. pomimo czyszczenia co jakiś czas.
Pytanie czy mając odczynienia przez parę lat z myszką która waży 130g, nie będę miał problemu z użytkowaniem lżejszej ?
Odpowiedz
#2
rival 300 ma specyficzny kształt i na co nie przejdziesz wyda Ci się dziwne, co do wagi to pewnie na początku będzie strasznie drastyczna zmian

imo to rivala 600 spróbuj
Jeżeli uznasz moją pomoc za przydatną, będę wdzięczny za lika na naszym FB https://www.facebook.com/TestGearPL

jeżeli chciałbyś nas wesprzeć -> https://buycoffee.to/testgearpl
Odpowiedz
#3
(11-26-2019, 08:40 PM)Hya napisał(a): rival 300 ma specyficzny kształt i na co nie przejdziesz wyda Ci się dziwne, co do wagi to pewnie na początku będzie strasznie drastyczna zmian

imo to rivala 600 spróbuj

Ponoć w 600 szybko odchodzi guma na kciuku (przez klej) i jest to strasznie upierdliwe. Doczytałem że Glorious Model D ma wyjść i chyba na niego poczekam.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.