• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DM5 Blink
#1
recenzja - http://www.test-gear.pl/testy-i-recenzje...dm5-blink/
Jeżeli uznasz moją pomoc za przydatną, będę wdzięczny za lika na naszym FB https://www.facebook.com/TestGearPL
Odpowiedz
#2
Wygląda dość ciekawie! Myślicie, że jeśli Roccat Kone Pure Military mi leżał idealnie (no prawie, nie mogłem wytrzymać z tą prawą wrzynającą się ścianką), to ten DM5 byłby podobny w odczuciach? Zależy mi by góra myszki była podobna do Roccata, szczególnie dość wysoki środek i lewy przycisk, by mi się z palma nie robił palmo-claw. Mionix Castor był w miarę, ale lewy przycisk był niziutko przez co miałem tendencję do wciskania go bardziej jak claw.

Aktualnie używam Asusa Strix Clawa, ale jest strasznie ciężka - nie że by mi się ręka męczyła, wręcz przeciwnie, jest strasznie wygodna, nawet przy mojej małej dłoni, ale przy very low sensie nieraz się zbyt mocno rozpędza przy szybkim i długim machnięciu mychą - ciężko czasem zatrzymać.
Może też trochę podkładka typu QCK mogłaby pomóc, aktualnie mam Roccat Taito XXL tą nową wersję - kontrola i feeling są niezłe, ale może coś jeszcze wolniejszego i ... miększego? Byłoby jakąś zmianą na plus. QCK mnie zawsze odstraszało słabą trwałością.

Tak BTW, to brakuje mi waszych zdjęć z dokładniejszymi wymiarami, tak jak tutaj np. http://www.test-gear.pl/testy-i-recenzje...ix-castor/ :P
Odpowiedz
#3
wiesz, to tak dosyć zupełnie inne myszki z kształtu, więc ciężko powiedzieć jak będzie. W tych czasach gdzie odsyła się po prostu jak nie pasuje to zdecydowanie polecam Ci przetestować, ale z tego co widzę lubisz takie takie konkretne profile, więc jest szansa, ze Ci podejdzie

co do podkładki to wydaje mi się, że nie zmienisz już tym nic jak masz taito. Może ślizg za bardzo wyślizgane masz
Jeżeli uznasz moją pomoc za przydatną, będę wdzięczny za lika na naszym FB https://www.facebook.com/TestGearPL
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2021 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2021 MyBB Group.