• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mysz do ok. 200zł
#1
  • jaką obecnie myszkę używasz: Roccat Savu
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 400
  • czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): niska
  • czułość w Windows: 6
  • czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka): 400
  • w co grasz (podaj tytuły gier): CS:GO
  • jaką masz obecnie podkładkę: A4Tech X7 500 MP
  • twój budżet: +/- 200zł
  • jaki chwyt stosujesz: claw ( trzymam myszkę szponem, samymi palcami, nie dotykam tyłu myszki)
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2
  • jesteś lewo czy prawo ręczny/a? prawo ręczny
  • jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku): 19cm
  • jaka jest szerokość twojego palca wskazującego (zmierz jak na powyższym obrazku)? 1.5cm
  • czy chcesz zmienić swój chwyt?: nie
  • czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce? tak
  • uwagi (np. co do wyglądu myszki): Chciałbym aby była to myszka symetryczna, z niskim lodem na mojej podkładce i z dobrymi szybkościami maksymalnymi.
Odpowiedz
#2
Dołóż do Zowie ZA13, będzie idealna :)
Odpowiedz
#3
Poczytałem trochę o tej myszce, faktycznie wydaje się, że będzie dla mnie idealna. Jednak zapytam jeszcze o inny model od zowie, mianowicie fk2, co o niej myślicie?
Obecnie posiadam roccat savu, czy warto wystawić ją na allegro, jest jakaś szansa, że ktoś kupi używaną myszkę?
Odpowiedz
#4
a jest jeszcze na gwarancji? Nowe po 100 zł da się kupić

Fk2 będzie jak bardziej płaska Savu, niemniej ma gorsze przyciski niż ZA
Odpowiedz
#5
Moja myszka ma jeszcze 16 miesięcy gwarancji.
Zowie FK2 na allegro ok. 230zł, Zowie ZA13 250zł.
Przeglądając olx trafiłem na Zowie FK2, używaną z 20 miesięczną gwarancją za 150zł. Co myślicie o tych ofertach?
Odpowiedz
#6
za 150 zł z tak długą gwarancją wydaje się ok. Może uda Ci się sprzedać za 60-70 zł savu.
Odpowiedz
#7
Jeżeli kupię tą FK2 to oprócz gorszych przycisków, stracę coś na wygodzie użytkowania przy moim chwycie w stosunku do ZA13?
Odpowiedz
#8
hmm... w sumie nie
Odpowiedz
#9
Sorry za odkopanie tematu. Brat chce zamienić kane v2 na rivala. W internecie jest wiele tematów o przecierających się gumowych bokach, jednak wyczytałem coś, że w nowszych wersjach problem ten został usunięty. Brat może zakupić białą myszkę . Miał ktoś z nią do czynienia, jak wygląda sprawa z tymi bokami?
Odpowiedz
#10
Jest jak piszesz, podobno w nowych już się nie ścierają. Przynajmniej wg steesleries.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.