• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Klawiatura do 200 zł
#1
Szukam klawiatury do 200 zł, jak najbardziej cicha - najlepiej membranowa, podświetlenie, antyghosting (do gier) i niski profil jak najmilej widziane. 

Wygórowane wymagania zwłaszcza patrząc na cenę - wiem. Ale ktoś może ma jakąś ciekawą propozycję?

do usunięcia klawiatura zakupiona
Odpowiedz
#2
a co kupiłeś i czy spełnia twoje wymagania? Może by się komuś przydała informacja ;)
Odpowiedz
#3
Na pierwszy rzut poszła Sharkoon SGK4 ale niestety za wysoka. Na pełny antyghostlink i fajne podświetlenie ale jak wspomniałem - za wysoka. Teraz zamówiłem COUGAR VANTAR RGB ma podświetlenie jest całkowicie płaska i ma antyghostlink na 19 najważniejszych klawiszy. Się zobaczy to sam znać co i jak gdy przyjdzie.
Odpowiedz
#4
Na razie Zakupiłem Cougar Vantar i prócz dość nierównomiernego podświetlenia (jednak jest i w nocy działa nawet spoko) to wspiera anti-ghosting co mi całkowicie odpowiada jednak o samej jakości mogę wypowiadać się nieco później bo mam od 3 dni :D

Wygoda z użytkowania nawet lepsza niż z klawiatury na lapku gdyż leży nieco niżej cała klawiatura. Z wygody użytkowania jak dla mnie 10/10, podświetlenie 6/10 (no mogło by być nieco lepsze to klawia cała by była 10/10 :D) no i anti-ghosting na 19 klawiszy jak dla mnie też 10/10.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.