• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Razer BlackWidow Ultimate - pytanie.
#1
Witam.

Kilka dni temu zakupiłam sobie nową klawiaturę. Miał być to mój pierwszy mechanik. Polowałam na HyperX'a, ale akurat mi sprzątnięto ją sprzed nosa, gdy była po fajnej cenie. Na promce zakupiłam Razer BlackWidow Ultimate na przełącznikach razer green (pewnie gdyby nie atrakcyjna cena, wybór padłby na coś innego, nie jestem fanatykiem tej marki.) Jest to wersja z bodajże.. 2017 roku. Nie miałam wcześniej styczności z produktami firmy Razer, moje wątpliwości wzbudza dźwięk, który wydają klawisze. Oprócz przyjemnego charakterystycznego kliku ogólne wrażenie psuje mi dźwięk tak jakby.. sprężyny, drżącego metalu? Sprzedawca albo nie rozumie o co mi chodzi, albo ja się po prostu nie znam i jest to normalne dla tego przełącznika (sprzedający tak właśnie uważa). Dźwięk najgłośniej słychać przy klikaniu spacji, generalnie niektóre klawisze praktycznie w ogóle nie dają tego dźwięku, a niektóre tak. Jedne ciszej, drugie głośniej. Na nagraniu z rejestratora dźwięku umieszczam dźwięk spacji. (dość mocno klikanej, ponieważ mikrofon nie wyłapuje tego dźwięku, chociaż jest on według mnie bardzo słyszalny przy nawet dość lekkim pisaniu.) ((/edit - plik za duży, wstawiam link do zippyshare: https://www116.zippyshare.com/v/rRetKI7U/file.html)) 
Sprzedawca legitny, klawiatura była fabrycznie zapakowana, z tym raczej nie będzie problemu.
Pytanie, przełączniki Razer Green mają taki dźwięk, lub czy jest to wada konstrukcyjna danej klawiatury, bądź tej konkretnej sztuki? 
Bo mam prawo do reklamacji, jeżeli dźwięk ten nie występuję we wszystkich modelach, to z chęcią sobie wymienię, bo drażni. 
Tak jak wspomniałam, jest to pierwszy produkt Razer'a, którego używam. Stąd wychodzę z tym pytaniem, bo nie wiem czy to normalne, czy nie. 
Dzięki za wszelką pomoc.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Razer BlackWidow Ultimate - pytanie. - Julcix - 04-02-2019, 06:33 PM

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.