• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SAVU VS G400
#1
Witam, serdecznie ta jak w temacie którą wybrać kształt ich obu mi pasuje także w ty problemu nie będzie  mam do kupienia je od kolegi za 40 zł savu i myle ze z 50 zł g400? Działać będą na podkładce mp500. Pytam bo sensory są chyba te same więc chyba różnica jest tylko w trwałości obu gryzoni, która może wytrzymać dłużej?:-)
Odpowiedz
#2
Różnica może być również w kalibracji sensorów, co ma dość duże znaczenie w większości starszych optyków jak a3090. Implementacja tego sensora w savu jest wybredna co do powierzchni, a mp500 ma problemy ze współpracą z niektórymi sensorami, choć zawsze możesz dokupić bardzo tanią ale dobrą podkładkę: natec genesis m11. Bardzo ważne jest, która jest to rewizja logitecha, jest g400 v1, g400v2 i g400s. Ta pierwsza ma bardzo dużą predykcję o której możesz przeczytać tutaj : http://www.test-gear.pl/poradniki/slownik-pojec/ , v2 i 400s są pozbawione tego problemu.
Odpowiedz
#3
Myślę, że jest to pierwsza rewizja, gdyż ma kilka lat. Myślicie, że ta predykcja będzie miała negatywny wpływ na celowanie (cs:go)
Odpowiedz
#4
nom. może mieć
Odpowiedz
#5
A wiec g400 czy savu? :D
Odpowiedz
#6
dla mnie to 2 różne kształt, osobiście za kształtem g400 nie przepadam, więc pewnie wziąłbym savu. Jednak znam wielu, którzy wybraliby g400 :P
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.