• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Myszka do 300zł
#1
Witam chciałbym zakupić myszkę oraz podkładkę. Wcześniej używałem Gigabyte M8000X która była dla mnie za duża i się zepsuła. Następnym zakupem był Roccat Kone Pure Military Naval Storm, który się zaczął psuć po 3,5 roku ale świetnie mi służył i kształt oraz rozmiar myszki były wygodne. Zwłaszcza mały rozmiar był dla mnie fajny. Myślę nad spróbowaniem czegoś nowego chociaż myślałem też o owl-eye, pewnie podobna myszka? A może coś innego polecicie? Używam szybkiej szmacianki ss dex, którą też pewnie za jakiś czas będę musiał wymienić bo już lata świetności ma za sobą. Raczej jestem graczem pvp więc klikam dużo i szybko i wykonuję myszką dość szybkie ruchy.
Formularz:
  • jaką obecnie myszkę używasz: Roccat Kone Pure Military Naval Storm
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione:
  • czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): niska/średnia
  • czułość w Windows: 7/11
  • czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka): 
  • ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps): aktualnie nie mam żadnego fpsa zainstalowanego
  • w co grasz (podaj tytuły gier): guild wars 2, w przyszłości też fpsy/lol/wow,
  • jaką masz obecnie podkładkę: steelseries dex
  • ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): ze 4
  • twój budżet: 300
  • jaki chwyt stosujesz: fingertip
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2
  • jesteś lewo czy prawo ręczny/a? prawo
  • jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku): 19cm
  • czy chcesz zmienić swój chwyt?: nie
  • czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: tak byle low/mid sens
  • co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: PPM zaczął jakby puszczać
  • czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce? dobrze by było ale nie jest obowiązkowe
  • uwagi (np. co do wyglądu myszki): Taka która mi się spodoba i będzie odpowiadała pod mój chwyt:)
    • jaką obecnie używasz myszkę (optyk ,laser, jaki sensor, jakie ślizgacze) optyk Roccat Kone Pure military naval storm
    • jaką masz  podkładkę (oraz czy chcesz szybszą/wolniejszą od obecnej)? ss dex
    • chcesz plastikową, aluminiową, szklaną, materiałową czy hybrydową (materiałowa z uczuciem gry na plastikowej): materiałowa
    • jaki rozmiar by Cię interesował: duża
    • czy akceptujesz podkładki których żywotność może nie przekraczać 6 miesięcy (przy intensywnym użytkowaniu) ale w zamian dadzą nam bardzo dobry ślizg?: nope
    • wolisz szybką/średnio szybką/średnią/raczej wolniejszą/wolną/bardzo wolną(zawodowa pod rtsy)(wybierz którąś opcję)*: szybka
    • czy podkładka musi być kupiona w Polsce? fajnie by było
    • maksymalna cena za podkładkę? ceny szmacianek nie są jakieś gigantyczne więc rozważę każdą opcję
    • uwagi (wygląd, ulubiona firma, grubość, itp.) ss dex był całkiem spoko
  • Cena 300zł odnosi się do samej myszki bez podkładki.
Odpowiedz
#2
zostać przy tym kształcie myszki jak pasuje i weź Roccat Kone Pure Owl-eye

podkładkę weź ta co recenzowaliśmy dziś - http://www.test-gear.pl/testy-i-recenzje...-endorphy/ obecnie top 1 wśród szybkich
Odpowiedz
#3
Dzięki za pomoc :)
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.